Archiv obsahuje nabídek

Hra XBOX 360 - Crysis 2 (CZ titulky)

Cena

159,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542798263  |  Nahlásit závadný obsah

Crysis 2 (CZ titulky)

  • Žánr: akční hra
  • Platformy:Xbox 360

Crysis pochází z dílny tvůrců CryTek, akčního hitu Far Cry, a nabízí příznivcům žánru FPS vizuálně vysoce atraktivní a vyspělý herní systém, který hráče nutí adaptovat taktiku podle aktuální situace a provádět úpravy zbraní a ochranného obleku v různých dynamických a nepřátelských druzích prostředí včetně stavu beztíže.

Planeta Země, rok 2019. Tým amerických vědců učiní na ostrově v Jihočínském moři děsivý objev. Veškerý kontakt s týmem je přerušen v okamžiku, kdy se oblast rozhodne neprodyšně uzavřít severokorejská vláda. Spojené státy zareagují vysláním elitního týmu příslušníků Delta Force, aby prozkoumali situaci. Co bylo, bylo...

Píše se rok 2023 a mimozemšťané zaplavují ulice New York City. Invazi zabránit nešlo. Jste řadový voják americké pěchoty s přezdívkou Alcatraz. Status - zabit v boji. Tím to ale teprve začíná, protože vesmírným nepřátelům se můžete jen ty. Smrt ti dala druhou šanci a propůjčila ti nadlidské síly, které propůjčuje špičková technologie bojové kombinézy Nanosuit 2 - jež patřila do přísně tajného programu jednotek Delta Force.

BUĎ SILNÝ – V módu "Armor" se můžeš utkat s několika protivníky najednou a likvidovat je palbou těžkých zbraní nebo vrháním vraků aut.
BUĎ RYCHLÝ – Díky neuvěřitelné obratnosti se můžeš bleskově vrhnout do akce, přeskakovat daleké otevřené prostory, zachycovat se nad převisy a využívat účinného skluzu k vyhledání krytu.
BUĎ NEVIDITELNÝ – Mód "Stealth" tě učniní neviditelným pro oči nepřátel, jimž můžeš nastražovat pasti, útočit na ně v tichosti z týlu anebo je odstřelovat z bezpečného úkrytu.
STAŇ SE ZBRANÍ! – S kombinézou Nanosuit určuješ styl hry jen ty.

Co nás čeká?
Jedinečná trojfázová struktura nutí hráče v reálném čase adaptivně upravovat výstroj a výzbroj a neustále se přizpůsobovat měnící se situaci.
Hrozivý a naprosto neznámý mimozemský druh – jeho příslušníci inteligentně využívají své smysly, vysoce efektivně vzájemně spolupracují a představují tak dosud nejtvrdšího protivníka v dějinách žánru FPS.
Živý dynamický svět.
Multiplayer až pro 32 hráčů s úpravami výstroje a výzbroje v reálném čase plus zcela nový multiplayerový mód, který kombinuje mody hráčů a taktické.
Masivní, ale zároveň snadno ovladatelná sada nástrojů pro modding umožňuje hráčům vytvářet si vlastní rozsáhlé levely jak pro single, tak i pro multiplayer.
Engine CryENGINE 2 pohání realistické prostředí, úžasné speciální efekty, fyzikální herní engine, světelný systém a AI nepřátel.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTSNdfKOAGtpBEmcqNlusa6tX25zAQmCeRYVg3gNg89kmtm3rvl

Sledujte i naše ostatní aukce ZDE

a plaťte za více her jen jedno POŠTOVNÉ

Aukro Widget

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542798263 jako závadnou?
Titulek nabídky: Hra XBOX 360 - Crysis 2 (CZ titulky)