Archiv obsahuje nabídek

I JAKO SAMODRŽÍCÍ PODPRSENKA vel 85C eč3303

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544102141  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízené zboží: podprsenka


Značka: DOROTHY PERKINS

Vyztužení: ne

Kostice: ano

Velikost uvedená na štítku: 85C

Velikost dle přeměření : 85C

 Stav zboží:  nová, můžete přidat ramínka, ale nejsou součástí, nebo lze nosit jako samodržící-má silikonové pásky, aby dobře držela.

 

STAV ZBOŽÍ V POPISU NABÍDKY:


NOVÉ: toto zboží je nové bez známek nošení či použití, může být pomačklé, lehce zašpiněné nebo méně čitelná cedulka od dezinfikování ve skladu, je bud s visačkou nebo bez visačky, také může být přestřižená cedulka, vše je uvedeno v popisu nabídky. 


JAKO NOVÉ: - toto zboží vypadá jako nové, může mít trošku žmolíčky, být lehce zašpiněné nebo pomačklé z přepravy, vše je u nabídky uvedeno.


POUŽITÉ:- toto zboží jeví známky nošení, má trošku žmolíčky, může být opranější barva či zatržená nitka, nedostatky jsou u nabídky uvedeny

 

NA DONOŠENÍ:- toto zboží vykazuje známky nošení, má žmolíčky, může být vybledlejší barva , zatržená nitka, dírka, vytahanější guma a podobně, vše je u nabídky uvedeno.

 

Poštovné platíte pouze jedno i při zakoupení více kusů.

Než zboží zakoupíte přečtěte si pozorně obchodní podmínky na straně o mně, zakoupením zboží s nimi souhlasíte a nebudu brát později zřetel na to, že jste tyto podmínky nečetli...

Nové zboží přidávám do nabídky většinou každý den, pokud chcete vědět jako první co nového jsem přidala, přidejte si mě mezi oblíbené prodejce.
Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544102141 jako závadnou?
Titulek nabídky: I JAKO SAMODRŽÍCÍ PODPRSENKA vel 85C eč3303