Archiv obsahuje nabídek

III. Set na chlorové ošetření vody

Cena

1 040,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543185822  |  Nahlásit závadný obsah

BazenyShop.cz

III. Set na chlorové ošetření vody (Triplex tablety, pH-, pH+, Algicid, Vločkovací tablety, tester, plovák)

Set bazénové chemie na kompletní chlorovou úpravu bazénové vody. Obsahuje Triplex tablety 200g 1kg, pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, Algicid ALG Blue 1l, Vločkovací tablety 0,5Kg, tester vody, plovák na chlorové tablety velký

Pro dosažení křišťálově čisté a trvale hygienicky nazávadné vodyje bezpodmínečně nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí0,3 – 0,8 mg/l a pH v rozmezí 7,2 – 7,6. Obsah chloru v bazénovévodě a hodnota pH se průběžně kontrolují testery nejméně2 x týdně.

K upravení hodnoty pH použijte nejprve přípravků pH+ a pH-.

Poté použijte k ošetření bazénové vody přípravek Triplex tablety.Po aplikaci přípravku Triplex tablety dochází k postupnému uvolňováníchloru (desinfekci a oxidaci organického znečištění vody) a zároveňk rozpouštění látky s aglicidním účinkem (prevence a likvidace řas) avločkovače (odstraňuje případné zakalení vody vyvločkovánímnečistot). Dle teploty vody přidávejte každých 6 – 8 dnů 1 –2 tablety (200 – 400g) na 30m3 (30000l) vody, 1 tabletu při teplotě do25°C, 2 tablety nad 25°C. Tablety se dávkují skimmerem, nebo plovákem přizapnutém filtračním zařízení.

Přípravek Algicid ALG Blue ničí většinu běžných řas vyskytujícíchse v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým bakteriálnímkmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravkypoužívanými k ošetření vody. Počáteční dávka 30 ml na 1m3(1000 litrů) vody udržovací dávka: 10 ml na 1m3 vody

Přípravek Laguna vločkovací tablety se používá, jestliže i přisprávných hodnotách pH a obsahu aktivního chloru je voda v bazénu kalná.Dávkování 1 tablety na 5m3 bazénové vody. V případě tvorby zákalunebo pro odstranění drobných nečistot ve vodě vložte vhodný počet tabletdo skimmeru (chlorinátoru) a nechte je rozpustit. POZOR- nedávkujtespolečně ve stejný den s přípravky proti řasám!! Přípravkyproti řasám je možné dávkovat nejdříve 24hodin po rozpuštěnívločkovacích tablet.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím vždypřečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku!

ZnačkaLaguna

NOVÉ, NEPOUŽITÉ. Záruka 24 měsíců.

Záruka spokojenosti! Pokud nebudete se zbožím spokojeni, vrátím Vám peníze.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543185822 jako závadnou?
Titulek nabídky: III. Set na chlorové ošetření vody