Archiv obsahuje nabídek

Interaktivní mluvící Mapa ČR Pafaas - poznej

Cena

399,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543133394  |  Nahlásit závadný obsah

NEHTYNES

 

 

Interaktivní výuková mluvící mapa České republiky - dotekové ovládání na ploše mapy.
Velikost mapy je 570 x 470 mm ( BAREVNĚ ROZDĚLENÉ KRAJE,KRAJSKÁ MĚSTA, MĚSTA ČR. HRADY, ZÁMKY, PAMÁTNÁ MÍSTA, HORY atd.)

HRA NA 3 mikrotužkové baterie - nejsou součástí balení.

Hlasem opět provází moderátorka rádia ČERNÁ HORA slečna Míša Jadrná.

60 aktivních míst!

Interaktivní mapa vám poví zajímavé informace o každém aktivním místě na mapě (celekm 60 aktivních míst). Stačí aktivovat tento hrací mód stisknutím tlačítka INFORMACE v levé horní části hrací plochy. Hlasová nápověda vás poté vyzve k stisknutí jednoho z 60 aktivních míst (vč.názvů krajů v pravé části plochy) a podá vám o dané lokalitě mnoho zajímavých informací.

120 otázek!

Pro zahájení tohoto hracího módu stisknete tlačítko TEST v levé horní části hrací plochy. Hlasová nápověda vás vyzve k odpovídání na pokládané otázky týkající se jednotlivých lokalit České republiky. Po dalším stisknutí tlačítka TEST začne dioda v horní části mapy blikat žlutě, zeleně a červeně a hlasový průvodce začne postupně klást otázky. Odpovídáte zmáčknutím příslušného aktivního místa (celkem 120 různých otázek). Pokud odpovíte správně, interaktivní mapa zahraje melodii, dioda zasvítí zeleně a hlasový průvodce řekne:"Ano to je správná odpověď"! Pokud je odpověď nesprávná, interaktivní mapa zahraje jinou melodii, dioda zasvítí červeně a hlasový průvodce řekne:"To je špatná odpověď"!

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543133394 jako závadnou?
Titulek nabídky: Interaktivní mluvící Mapa ČR Pafaas - poznej