Archiv obsahuje nabídek

@@ JÁ VRAŽDÍM @@ G. Faletti

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543508328  |  Nahlásit závadný obsah

anotace:Psychologický thriller s kriminální zápletkou, v němž vyšetřování brutálních sériových vražd odhalí složitý případ zasahující do nejvyšších společenských sfér.
Příběh plný krve a nesmyslného násilí se odehrává v Monackém knížectví, kde jednoho dne v nočním živém rozhlasovém vysílání dostane moderátor od posluchače informaci o vraždě. To, co vypadá jako špatný vtip, je pravda, následující den dojde k nálezu neskutečně zohavených mrtvých těl beze stopy po vrahovi či motivu. Rozbíhá se složité pátrání, které vyšetřovatele postupně dovádí k přesvědčení, že pachatel byl obětí promyšlené manipulace, za níž je odpovědný člověk, stojící mimo jakékoliv podezření. Autor v románu využívá všech běžných rekvizit tohoto žánru, na rozdíl od mnoha jiných má ale důmyslně vystavěnou zápletku, rychlý spád děje a logické rozuzlení.

 

 

v pořádku, pevná vazba s přebalem

 

čtěte "o mě"

mrkněte i na moje ostatní aukce - při zakoupení 2 a více předmětů platíte jednotné poštovné 73,- (doporučená zásilka), pokud však váhově balík přesáhne 2kg nebo na výšku 5 cm, lze pak balíček poslat jen jako cenný nebo balík do ruky- tzn. jednotné poštovné 112,- - pokud nebudete vědět, stačí zaslat dotaz, platbu za poštovné upřesním; u dětského oblečení platí poštovné udané u akce + 5,- za každý další kus, u bižuterie jednotné poštovné 42,- při jakémkoli množství mrkněte i na moje ostatní aukce - je z čeho vybírat - některé již od korunky, některé v Kup teď.. neváhejte s příhozy - znáte to - zapomenete.., nepůjde internet...

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543508328 jako závadnou?
Titulek nabídky: @@ JÁ VRAŽDÍM @@ G. Faletti