Archiv obsahuje nabídek

Jak se věci pohybují - naučná encyklopedie!

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542632998  |  Nahlásit závadný obsah

Jak se věci pohybují - jste koumák nebo badatel? Zajímá vás princip pohybu, jak je možné, že se vzducholoď udrží ve vzduchu, proč třaskavina bouchá nebo jak se dostat na Měsíc? Na toto všechno a na mnoho dalšího najdete odpověď právě v multimediálním programu Jak se věci pohybují. Chlupáč Mamut a jeho lidský kamarád vás provedou fyzikou a mechanikou od začátku až do konce a možná si i vy sami někdy budete připadat jako velcí vynálezci.

Pro začátek zkusíte přestavit pinball ve vesnici, balonem odletíte na ostrov, kde zažijete další dobrodružství, a nakonec se dostanete raketou až na Měsíc. Pinball si zahrajete ve vesnici, na ostrově i na Měsíci. Během celého putování musíte odpovídat na otázky z fyziky a mechaniky, jejichž úroveň obtížnosti si každý může vybrat sám.

Chlupáč mamut už čeká na vaši pomoc při jeho objevech a jako odměnu má pro vás na konci svých cest připraveno překvapení. Celým titulem vás bude provázet hlas pana Vladimíra Čecha.

24 témat z klasické fyziky slovem, obrazem i pohybem, 300 otázek z fyziky ve třech různých úrovních obtížnosti, základní definice, pojmy, slovníček i zákony fyziky.

Disk je jako nový.

 

TIP: Podívejte se i na mé další aukce. Při objednání více věcí zaplatíte pouze jedno poštovné.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542632998 jako závadnou?
Titulek nabídky: Jak se věci pohybují - naučná encyklopedie!