Archiv obsahuje nabídek

Josef Dubiel - Vitoldt Atelier Wiena!

Cena

9 999,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543822553  |  Nahlásit závadný obsah

XXL Josef Dubiel von Lerach – Vitoldt Atelier Wiena

 

Všem znalcům moderního umění, ale také nadšeným sběratelům či uvědomělým investorům nabízím ze své sbírky další výjimečnou záležitost od akademického malíře Josefa Dubiela von Lerach, a to obraz „Vitoldt Atelier Wiena“. 

 

Olej na kartonu pod sklem, v novém dřevěném rámu lakovaném do pololesku s šířkou 8cm, který odpovídá výjimečnosti tohoto díla (jen hodnota samotného rámu je cca 3.000,- Kč!). Na zadní straně identifikační údaje k obrazu přímo od autora, včetně podpisu. Za originalitu osobně ručím plným vrácením peněz, obraz kupován od autora. Velikost samotného obrazu 59cm x 44cm, s rámem pak 77cm x 61cm.

 

Autor (nar. 1951) je synem polského otce a německé aristokratky. Absolvoval ČVUT v Praze (1972), studoval soukromě u profesorů V. Gajdůška, J. Orlíka a K. Podešvy. V roce 1985 se přestěhoval do Žulové u Jeseníku. Pracoval jako starožitník, nyní na volné noze. Od r. 2004 akademický malíř.

 

Malíř svým osobitým projevem a zvolenými tématy často vyvolává ostré polemiky odborné i laické veřejnosti, polarizující v naprostý obdiv na jedné straně nebo plné odmítání na straně druhé. Není však právě toto, co nám v dnešní globalizované a unifikované společnosti často chybí… ?!? 

 

Jeho díla zastoupena na samostatných výstavách v Polsku, Německu, Francii a zejména v USA. Jednoznačně autor se zajímavým investičním potenciálem, ceny jeho děl trvale rostou, aktuálně dle velikosti a námětu obrazu od cca 8.000,- Kč do 30.000,- Kč. Není nutno připomínat, že se jedná o žijícího autora, kdy po ukončení tvorby dojde s vysokou mírou pravděpodobnosti ke skokovému nárůstu cen.

  

Přeji všem zúčastněným příjemnou aukci a žádám o zodpovědné příhozy.


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543822553 jako závadnou?
Titulek nabídky: Josef Dubiel - Vitoldt Atelier Wiena!