Archiv obsahuje nabídek

Joyetech eGo ONE elektronická cigareta 2600mAh

Cena

1 390,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 47x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543384854  |  Nahlásit závadný obsah

Joyetech eGo ONE Mega je větší verze úspěšného modelu eGo ONE. Kapacita baterie byla navýšena na úctyhodných 2600mAh a objem clearomizeru na 4ml. Mezi její další přednosti patří indikátor stavu nabití, ochrana před nízkým napětím či zkratu. Baterie je opatřena 510 závitem. Clearomizer Vás překvapí atomizéry, na které si přijde každý z Vás. První z těchto atomizéru je o odporu 0,5ohm s vnitřním otvorem 3,5mm = větší přívod vzduchu, více páry, vhodné pro kuřáky co inhalují páru přímo do plic. Naopak atomizér o odporu 1ohm s vniřním otvorem 1,8mm si oblíbí uživatelé kteří nejdříve potahují do úst a poté do plic = simulace klasických cigaret. Přívod vzduchu lze regulovat i pomocí otočného kroužku.

 

Obsah balení:
1 * eGo ONE Mega baterie
1 * eGo ONE Mega clearomizer
2 * eGo ONE CL Atomizer (0.5/1.0ohm)
1 * USB kabel
1 * Síťový adaptér 1A

Záruční list

Tabák zdarma

 

Barva:

black silver

 

Do poznámky prosím vložte barvu o kterou máte zájem.

 

Možnost zakoupení jakéhokoliv originál tabáku od Joyetech, Liqua, Liqua Q, Oplus, Dekang,Electra, Nick 2 go.Stačí napsat do poznámky o jaký Liquid máte zájem.

Cena od 79 Kč
Podívejte se i na mé další aukce, třeba vás něco zaujme:-)

Chcete-li se podívat co nabízím dále podívejte se na níže uvedený odkaz

 

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

K této cigaretě můžete dokoupit žhavící hlavy.. stačí napsat do poznámky o jaký atomizer máte zájem a kolik kusů


První z těchto atomizéru je o odporu 0,5ohm s vnitřním otvorem 3,5mm = větší přívod vzduchu, více páry, vhodné pro kuřáky co inhalují páru přímo do plic. Naopak atomizér o odporu 1ohm s vniřním otvorem 1,8mm si oblíbí uživatelé kteří nejdříve potahují do úst a poté do plic = simulace klasických cigaret.

 

 

Joyetech atomizer eGo ONE CL 0,5 ohm / 1ohm

 

Joyetech CL-Ti atomizer 0,4ohm

Popis:

Atomizer je vhodný pro sérii eGo ONE, eVic-VT, eVic-VTC Mini, eVic-VTC Mini TRON a eGrip VT. - s tímto atomizérem lze regulovat teplotu

Joyetech CL-Ni atomizer 0,25ohm / 0,2ohm

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

Vision V-Spot žhavící hlava 1,5ohm / 1,8 ohm

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

Vision V-Spot VDC clearomizer 2ml

Popis:

Vision V-Spot VDC je špičkový clearomizer, který používá nové typy žhavicích hlav - spodní dual coil - které se vyznačují skvělou dýmivostí a autentickou chuťí liquidu. Díky průhledné části v těle můžete sledovat stav liquidu v nádržce která pojme až 2ml. Clearomizer je kompatibilní s bateriemi se závitem eGo.

aSpire BVC žhavící hlava aSpire 1,6ohm / 1,8 ohm / 2,1 ohm

Popis:

Bottom Vertical Coil - Jedná se o single žhavící hlavu (jedná spirálka) umístěnou ve spodní části základny clearomizeru, kdy knot je vertikálně (od shora dolů) po stěnách žhavící hlavy s průduchem uprostřed. Tento systém pro vapování i ukotvení je v mnoha směrech lepší: + použita pouze jedna žhavící spirálka = menší náročnost na energii baterie + průtok liquidu je vzhledem nasávaní (gravitace) mnohem objemnější = více kouře, více chutí, více životnosti . Vhodné pro CE5, CE5-S, X.Jet BDC VIVI NOVA, BDC Mini Nova a Spider, aSpire ET Victory a aSpire ET-S Victory

 

aSpire CE5 BDC Clearomizer 1,8ohm 1,8ml

 

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

 

Joyetech eGo ONE VT baterie 2300mAh

Popis:

Baterie s funkcí regulace teploty, jejímž výsledkem je lepší podání chuti, spotřeba liquidu a výdrž baterie(pouze s clearomizery, které podporují regulaci teploty). Díky spínacímu tlačítku si můžete vybrat ze tří Módů ve třech stupních nastavení: VW - výkon dle odporu atomizeru (klasické eGo ONE CL +CLR), VT-Ni a VT-Ti = nastavitelná teplota při atomizérech CL-Ni, CL-Ti a CLR-Ti (hodnoty viz tabulka). Slouží i jako passtrough, můžete tedy vapovat při zdroji USB (např. u PC) a baterie zůstane nabitá na Vaše cesty. Mezi její další přednosti patří indikátor stavu nabití, ochrana před nízkým napětím či zkratu. Baterie je opatřena 510 závitem.

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

Joyetech eGo ONE CT baterie 1100mAh

Popis:

I přes svůj malý vzrůst (19x62mm) disponuje kapacitou 1100mAh. S eGo ONE CT můžete využívat režimu nastavování teploty spirál, jejímž výsledkem je lepší podání chuti, spotřeba liquidu a výdrž baterie (pouze s clearomizery, které podporují regulaci teploty). Volba teploty je automatická....po přepnutí na příslušný režim a zvolením příslušné žhavící hlavy si e-cigareta automaticky nastavuje výkon a teplotu. Díky spínacímu tlačítku si můžete vybrat ze tří automatických režimů: CW - automatický výkon dle odporu atomizeru (klasické eGo ONE CL +CLR), CT-Ni a CT-Ti = automatické nastavení teploty při atomizérech CL-Ni, CL-Ti a CLR-Ti (hodnoty viz tabulka). Slouží i jako passtrough, můžete tedy vapovat při zdroji USB (např. u PC) a baterie zůstane nabitá na Vaše cesty. Mezi její další přednosti patří indikátor stavu nabití, ochrana před nízkým napětím či zkratu. Baterie je opatřena 510

závitem.

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

Joyetech eVic-VTC Mini TRON-S Grip Cyan

Popis:

Po úspěšném gripu eVic VTC Mini přichází jeho vylepšená verze eVic VTC Mini TRON s verzí V2.0. Největší novinka se skrývá v clearomizeru. Už se nejedná o řadu eGo ONE, ale o zbrusu nový clearomizer TRON. Jeho nádržka pojme až 4ml liquidu a výrobce navrhl dva typy (viz foto) pro snadnou kontrolu stavu hladiny liquidu. Jako žhavicí hlavy si ponechává osvědčené eGo ONE CL, CLR, CL-Ni, CL-Ti a CLR-Ti. Výkon tohoto gripu byl navýšen z původních 60W na 75W. Vyměnitelná baterie (18650) se opět skrývá pod zadním krytem, což Vám zaručuje že při ztrátě výkonu baterie nemusíte měnit celý grip, ale stačí pouze vyměnit samotný monočlánek. Nově se tu seznámíte s režimem VT-SS, který je určený pro nastavování teploty se spirálkami z nerezové oceli. Regulace teploty se pohybuje od 100°C - 315°C (při atomizerech CL-Ni = Niklové spirálky, CL-Ti/CLR-Ti = Titanové spirálky a nerezovými spirálkami) , jejímž výsledkem je lepší podání chuti, spotřeba liquidu a výdrž baterie. Na boku se nachází velký OLED displej, který umožňuje přehled nabití baterie, výkon/napětí, mód, odpor atomizeru či hodnotu teploty. Nechybí zde ani funkce Stealth - při vapování nebude svítit displej = úspora baterie. eVic-VTC Mini TRON nabízí možnost aktualizace firmwaru (možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem).

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

iSmoka-Eleaf iStick Basic Grip 2300mAh

Popis:

iSmoka-Eleaf iStick Basic přináší velkou novinku v oblasti propojení grip/clearomizer. Basic je vybaven magnetickým konektorem, který se nachází v těle gripu a clearomizer se do něj jednoduše vloží (viz foto). Vestavěná baterie nabízí kapacitu 2300mAh, která je uložena v elegantním kovovém těle. V základním balení nalezneme clearomizer GS Air 2, avšak lze použít jakýkoliv clearomizer o průměru 14mm. Balení obsahuje 2 speciální adaptéry pro použití eGo i 510 závitu. Velmi jednoduché ovládání bez jakéhokoliv nastavění (výkon je nastaven automaticky dle odporu žhavicí hlavy). Podporovaný odpor 0,4ohm - 5ohm. Nabíjení umožňuje Micro USB vstup. Clearomizer GS Air 2 disponuje kapacitou 2ml a je kompatibilní s žhavicími hlavami GS Air. Vyroben z nerezové oceli a Pyrexu. Opatřen regulací přívodu vzduchu.

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

Joyetech TRON-S Clearomizer 4ml

šedá černá červená zlatá bílá cyan

Popis:

Joyetech TRON-S Clearomizer o objemu 4ml. Lze používat klasické atomizery eGo ONE CL 0,5ohm a 1ohm (nelze regulovat teplotu). Pro tento model výrobce rozšířil nabídku o atomizery CLR, CL-Ni 0,2ohm, 0,25ohm a CL-Ti 0,4ohm. (Možné pouze s gripy/e-cigaretami s funkcí nastavení teploty)

Elektronické cigarety v nabídkách vystavených prodejcem

 

 Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543384854 jako závadnou?
Titulek nabídky: Joyetech eGo ONE elektronická cigareta 2600mAh