Archiv obsahuje nabídek

Kabel k telefonu MA-7630 (Myslím, že Nokia)

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543751014  |  Nahlásit závadný obsah

Kabel k telefonu MA-7630, sériový port. Myslel jsem si, že je k Nokii 6230i, ale není (to jsem zjistil, když jsem ho potřeboval).

 

Podrobné foto (této a některých dalších aukcí): http://imgur.com/a/7ezUm

 


Foto či více informací na požádání.

 

Osobní převzetí možné ve Velkých Přílepech (Praha-západ, směr Kralupy). U dražších předmětů možno také po předchozí domluvě přímo v Praze (Dejvice/Holešovice) -- jezdím do Prahy nepravidelně a nechci kvůli každé drobnosti domlouvat osobní předání.

Poštou zasílám typicky do druhého dne, občas ale v zájmu seskupení několika aukcí o den posunu -- pokud vám na odeslání co nejdříve opravdu záleží, prosím, napište do poznámky, že spěchá.

Ceny poštovného platí pro jeden předmět. U obyčejných a doporučených zásilek se může stát, že je nelze zabalit tak, aby splňovaly podmínky české pošty pro obyčejné, resp. doporučené, zásilky a v takovém případě je budu muset zaslat jako balík a navýšit Vám poštovné. 

Obyčejné psaní a obyčejný balík jsou služby nepojištěné, pošta nestvrzuje podání, dodání, ani neodpovídá za ztrátu balíku. V případě využití této služby nemohu ručit za kvalitu této služby a veškerá přepravní rizika nese kupující.

Balík do ruky je vždy pojištěn alespoň na vydraženou cenu předmětu a po odeslání Vám zašlu sledovací číslo. Doručení je do druhého dne od podání.

 

Platba bitcoinem akceptována a vítána (zvolte bankovní převod a řekněte si o adresu, cena bude převedena podle aktuálního kurzu přes EUR)

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543751014 jako závadnou?
Titulek nabídky: Kabel k telefonu MA-7630 (Myslím, že Nokia)