Archiv obsahuje nabídek

Kamera do auta MIO MiVue 518 LCD 2,4"

Cena

2 890,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543441269  |  Nahlásit závadný obsah

Kamera do auta MIO MiVue 518 LCD 2,4"

 

Popis produktu:

MIO MiVue 518 je výkonná digitální video kamera vhodná do auta, kterou využijete např. pro případ prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro nahrávání jízdy. U tohoto modelu jistě také oceníte širokoúhlý objektiv, který zaznamená velkou část snímané scény. Režim nahrávání klíčových okamžiků s G senzore přetížení Kamera je vybavena režimem nahrávání událostí, který se postará o zaznamenání klíčových okamžiků. Pro tyto případy je zabudovaný G senzor, který v momentě kdy zaznamená změnu v pohybu, okamžitě uloží záznam této události. Vestavěná nabíjecí baterie Výrobce do výrobku zabudoval nabíjecí baterii, aby bylo možné kameru vyjmout z držáku a pořídit případně fotodokumentaci nehody, nebo jiné události. Klíčové vlastnosti Kamera MIO MiVue 518 je vybavena citlivým snímačem, který umožňuje nahrávání FullHD videí s rozlišením 1920 x 1080 bodů. Samozřejmostí u tohoto zařízení je široký pozorovací úhel objektivu. Díky širokoúhlému provedení objektivu zaberete daleko větší snímanou plochu než je tomu u jiných kamer s klasickým objektivem. Kamera zaznamenává videa na paměťové karty micro SD (není součástí balení). Součástí přístroje je také samozřejmě 2.4" barevný LCD displej. O snímání zvuku se stará zabudovaný mikrofon. Kamera má zabudovanou nabíjecí Li-Ion baterii, která poskytne dostatek energie pro pořízení případné fotodokumentace. Společně s kamerou obdržíte i praktický otočný držák s možností otočení až o 360 stupňů o Full HD, skleněná optika F2.0

 

Součást balení:

 Otočný držák, Nabíječka do auta

 

Hlavní vlastnosti:
o GPS čip, zobrazení trasy na Google mapách
o režim parkování
o displej 2,4"
o G- senzor o automatické nahrávání a foto režim
o automatická detekce nehody
o držák otočný
o 360 stupnů
o dlouhý napájecí kabel do auta

 

MicroSD Kapacita microSD: 8 - 32 GB (class 4 a vyšší) Karta microSD není součástí balení!! Bez microSD karty není možné pořizovat záznam!!

Jsme členy Aukro+, proto se nemusíte bát provádět platby předem; tyto transakce jsou pojištěny proti podvodu ze strany dodavatele.

 

Cena: 2890 Kč
Aukro Widget

Naše novinky SMARTWATCH

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543441269 jako závadnou?
Titulek nabídky: Kamera do auta MIO MiVue 518 LCD 2,4"