Archiv obsahuje nabídek

KNOFLÍKOVÁ VÁLKA + MIKULÁŠOVY PATÁLIE

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542840290  |  Nahlásit závadný obsah

KNOFLÍKOVÁ VÁLKA (2011)

     Je březen 1944. Zatímco zemí otřásají události druhé světové války, v malé francouzské vesnici v ústraní si hrají na válku děti. Protože zde spolu odjakživa nemilosrdně zápolí děcka ze dvou sousedních vesnic – Longeverne a Velrans.
Jenže tentokrát nabere jejich válka nečekaný obrat: všem zajatcům jsou z oblečení utrženy všechny knoflíky, takže odcházejí obnažení, poražení a potupení. Spor dostane od této chvíle jméno „Knoflíková válka“ a zvítězí v něm vesnice, která získá více knoflíků.


Hrají: Jean Texier, Guillaume Canet, Laetitia Casta, Kad Merad, Gérard Jugnot, François Morel, Ilona Bachelier, Marie Bunel, Clément Godefroy
Režie: Christophe Barratier

 

 

MIKULÁŠOVY PATÁLIE


     Mikuláš, Vendelín, Celestýn, Kryšpín, Albín, Viktorín a další hrdinové senzačních příběhů dětských knížek o Mikulášovi se v hrané verzi konečně dostávají na filmová plátna. Za 50 let od vydání první knihy si Mikuláše a jeho zběsilé spolužáky oblíbily generace dětí po celém světě i u nás.


Hrají: Maxime Godart, Valérie Lemercier, Kad Merad, Sandrine Kiberlain, François - Xavier Demaison, Michel Galabru, François Damiens, Louise Bourgoin, Vincent Claude, Charles Vaillant, Victor Carles, Benjamin Averty, Damien Ferdel, Gérard Jugnot

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542840290 jako závadnou?
Titulek nabídky: KNOFLÍKOVÁ VÁLKA + MIKULÁŠOVY PATÁLIE