Archiv obsahuje nabídek

Korejská černá maska Pilaten na čištění pórů 20 ks

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543360014  |  Nahlásit závadný obsah

Přírodní síla s aktivním bambusovým uhlím zbaví vaši pleť všech nedokonalostí, jako jsou černé tečky, odumřelé buňky či akné. Fantastický efekt!

 

Složení: aktivní uhlí (bambusové uhlí), oves extrakt, grapefruit, vitamin B5, extrakt z rozmarýnu, extrakt z měsíčku lékařského, vitamin A, vitamin E, extrakt z citrusové kúry.

 

VÝHODNÉ BALENÍ 20 KS!!!

Nabízím i jednotlivé kusy, podívejte se, prosím, na mou nabídku.

 

Použití:
Naneste masku na obličej (stačí T-zónu) v silnější vrstvě a nechte působit 20 – 30 minut, než maska dokonale zaschne. To poznáte tak, že při doteku nelepí. Poté masku sloupněte. Uvidíte všechny nečistoty, které se skrývaly ve vaší pleti. Po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a zbavená všech nečistot. Maska se doporučuje používat 1-2x týdně.

Tip 1: Masku z prstů nemusíte smývat (jde to velmi těžko), stačí chvíli počkat až zaschne a snadno se dá odrolit. Stejný postup použijte při znečištění oblečení.

Tip 2: Před nanesením masky je vhodné větší černé tečky odstranit mechanicky (vymačkáním) - k tomuto účelu jsou velmi vhodné tzv. extractory, které pleť nepoškozují jako nehty. Extractory také najdete v mé nabídce na Aukru.

 

Balení: 1 ks

Obsah: 6 g

 

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543360014 jako závadnou?
Titulek nabídky: Korejská černá maska Pilaten na čištění pórů 20 ks