Archiv obsahuje nabídek

LAVOR ASHLEY Riu+ - Vysavač na popel

Cena

2 090,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543310235  |  Nahlásit závadný obsah

NOVÝ nerozbalený
Profesionální vysavač na popel od osvědčeného italského výrobce. Praktický, bezpečný a v moderním designu. To je Ashley Riu+, schopný pomocník při úklidu popela z krbů, kamen, grilů a komínů.
Pohodlný úklid

Pouhých 5 kg váhy vysavače a 1 m flexi hadice, usnadňují manipulaci s vysavačem. Inovativní koncepce Ashley Riu+, pak umožňuje vysávání i na hůře přístupných místech. Samočistící oklep (pneumatické čištění filtru) a vysypávání popela bez nutnosti rozebírat vysavač, jsou funkce, které vás nadchnou.
Bezpečnost práce na prvním místě
 
Díky kovové ochraně filtru, můžete vysávat popel až do 40°C, aniž by hrozilo riziko popálení nebo vznícení přístroje. Dvojitá izolace přívodního kabelu jistí vaši bezpečnost.
Výkonný vysavač s bohatým příslušenstvím

800 W motor s 15 kPa sacím výkonem, jsou parametry, které plnohodnotně uspokojí vaše nároky na efektivní vysávání jemných i hrubých nečistot. Nerezová nádoba, 14 litrový objem zásobníku, hliníkový a plastový nástavec patří k základní výbavě Ashley Riu+.

K vysavači je možné dokoupit volitelné příslušenství - kovová hadice 1,5 m nebo 2 m, nástavec s kovovým kartáčem, malý plochý nástavec a mnoho dalšího. Doporučujeme dokoupit HEPA filtr - LAVOR ASHLEY 310, RIU+ pro ještě čistější uklízení.

Netrapte se zdlouhavým a namáhavým úklidem popela a sazí. Vyměňte krbové nářadí za funkční vysavač a užívejte si čistého domova bez černoty.

Obsah balení
Flexi hadice 1m
Hliníkový nástavec
Plastová zůžená hubice
2 ks textilního filtru

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543310235 jako závadnou?
Titulek nabídky: LAVOR ASHLEY Riu+ - Vysavač na popel