Archiv obsahuje nabídek

LED pásek 5630 teplá bílá vodotěsný v silikonu

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 8x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542857569  |  Nahlásit závadný obsah

LED pásek 5630 s hustotou 60 LED/1m, SMD LED čip 5630.

Barva teplá bílá, Warm white (cca 2800-3500K, zhruba jako žárovka).

Cena je za 1m pásku, voděodolný, zalitý v průhledném silikonu, krytí IP65.

 

Pokud zakoupíte více metrů posílám pásek vcelku - pokud si neurčíte jinak.
Pokud potřebujete větší množství než zbývá v aukci, kontaktujte mě.

 

Pásek zajišťuje rovnoměrné osvětlení po celé délce. Pásek lze každých 5 cm (3ks LED) zkracovat, přerušit a znovu spojit. Pásek je ohebný a může být použit i do zahnutých míst. Další výhodou je samolepící páska 3M z druhé strany, tudíž snadná a rychlá montáž. Všestranné využití, nejen v domácnosti.

 

Potřebujete už jen stejnosměrný zdroj 12V s výkonem/proudem podle délky pásku.
Pokud chcete zaslat i zdroj (jedině po předchozím dotazu na dostupnost, nemusím mít vždy každý typ), kontaktujte mě dopředu!

 

Mám nové spínané/pulsní zdroje, většinou adaptéry s těmito proudy: 2A (99Kč), 5A (239Kč), 6A (249Kč). Adaptery 5A a 6A vypadají již jako zdroje k notebooku. Zakončeny jsou konektorem jack, který pasuje na konektory k páskům nabízené níže.
Mám i konstrukční zdroje (v plechovém šasi s hliníkovým chladičem) se šroubovacími svorkami pro 230V a pro výstup 12V. Zde se přímo šroubují dráty od LED pásku. Tyto zdroje mají regulovatelné výstupní napětí cca plus mínus 10% a někdy i více, tzn. lze jimi i trochu přizpůsobit jas (světelný tok) pásku. Jde o zdroje s max. proudy 2A, 3A, 3.2A, 5A, 10A nebo 15A (nutný předchozí dotaz na dostupnost zdroje s příslušným výkonem).
Zdroj 2A je vhodný pro pásky do max. délky 2m.

 

Pokud Vám sestavím komplet (zdroj s páskem), vždy přeměřuji dostatečnost zdroje z hlediska výkonu a ponechám řídící trimr zdroje nastavený podle délky konkrétního pásku na vhodné napětí.

 

Mohu k pásku přidat napájecí konektor jack. Jednotná cena konektorů: 20Kč.

Buď šroubovací konektor typu jack, ten má na jedné straně šroubovací svorky pro dráty od LED pásku a druhou stranou se pak nasune na jack od zdroje.

Nebo drátový konektor typu jack, připájet jej mohu přímo k pásku. Konektor se pak druhou stranou nasune na jack zdroje. 

 

LED pásek je většinou, ale ne vždy zakončen dráty pro konstrukční/průmyslový zdroj, případně jack konektorem. Pokud chcete, mohu dráty nebo drátový jack konektor k pásku připájet. Nutno předem specifikovat, např. i včetně délky!

 

Mohu Vám zaslat na email rozměry zdroje, případně fotografii zdroje nebo konektorů, pokud si nejste jisti vhodností. Zpravidla odpovím do 24hodin.

 

Nemusíte čekat na konec aukce, při nákupu pomocí Kup teď můžete koupit pásek kdykoliv a obdržíte jej dříve a hlavně Vám ho z nabídky nikdo nevyfoukne. Pozor při srovnávání pásků na starší čipy 5050 (i když ty mají také velmi slušnou svítivost) ale hlavně na drobné čipy 3528. Pozor i na pásky s polovičním počtem diod na 1m.

 


Specifikace:
Supersvítivý čip 5630 SMD LED, vysoká intenzita a spolehlivost
Hustota LED čipů/diod: 60 SMD čipů na 1m
Samolepicí 3M bezúdržbový pásek, snadná instalace, při instalaci pásku směrem dolu doporučuji ještě použití lepidla či oboustranné lepící pásky, případně hliníkový profil
Mimořádně jasné světlo, svítí bez zbytečného přehřívání oproti běžným žárovkám
Uváděná svítivost cca 1000 lm/1m
Napájení: DC 12V
Proud cca 1A/1m
Výkon cca 12W/1m
Úhel vyzařování: 120°
Pracovní teplota: -20 až 50 °C
Životnost: 50.000+ hodin

 

Možnosti aplikace LED pásků:
kuchyňské linky, bary, schodiště, výlohy, vitríny, reklamy, police, nábytku, skříně, šatníky, restaurace, diskotéky, terária, bezpečnostní a nouzové osvětlení schodišť, okrajů, hran apod.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542857569 jako závadnou?
Titulek nabídky: LED pásek 5630 teplá bílá vodotěsný v silikonu