Archiv obsahuje nabídek

LEGO 10211 Grand Emporium (Nákupní galerie)

Cena

11 399,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542739973  |  Nahlásit závadný obsah

LEGO 10211 - Grand Emporium, Exklusívní set. Vítejte v nově otevřeném obchodním domě Grand Emporium.

Série modulárních budov pokračuje velkolepou 3-podlažní budovou vytvořenou v realistickém provedení s použitím speciálních stavebních technik a vzácných lego dílků.

Venku před obchodním domem se procházejí lidé s nákupními taškami, vhazují dopis do schránky, obdivují zboží ve výloze nebo se ochlazují pravou italskou zmrzlinou. Vstupte dovnitř tohoto právě otevřeného velkolepého obchodního domu, projděte otočnými dveřmi a v přízemí objevte oddělení oděvů včetně pokladen a zkušební kabiny, dále pak zlatnictví, obchod s klobouky či levnými kalhotami. Pojízdným schodištěm vyjeďte do druhého patra, kde naleznete skleněné zboží a také zlaté nádobí pro speciální příležitosti. A konečně ve třetím patře najdete obchod s hračkami.

Obsahuje 7 minifigurek.

Rozměry domu : 38cm (výška), 25cm (šířka)

Počet dílků 2182

 

Dále v nabídce mám i brzdy Aq,Ferodo,TRW,ATE ,autokosmetiku,tlumiče,uložení,dorazy,stabilizační tyčky,čepy,silentbloky,zámky,světla,blinkry,kryty pod motor,výfuky,ložiska,oleje Paramo,Delphi a Castrol,čidla,spínače,vzpěry,ofuky,vany do kufru,hadičky,chladiče,zrcátka,zámky,táhla,pružiny tlumičů,atd. Více info na PetaNeta@seznam.cz nebo tel. 724576808

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542739973 jako závadnou?
Titulek nabídky: LEGO 10211 Grand Emporium (Nákupní galerie)