Archiv obsahuje nabídek

Luxusní pouzdro pro Lenovo A830

Cena

249,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 08.I.2014
  • Nabídka byla zobrazena: 35x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 3631234361  |  Nahlásit závadný obsah


O nás

Prodáváme smartphony, které běžně v České republice neseženete. Specializujeme se na prodej kvalitních přístrojů, které se prodávají např. USA či v Německu a Velké Británii, u nás je však z důvodu rozhodnutí výrobce v běžných obchodech neseženete. V nabídce nechybí ani praktické příslušenství pro chytré telefony - pouzdra, ochranné fólie či akumulátory s vysokou kapacitou.

Popis produktu

Prakticky nezničitelné odolné pouzdro pro Lenovo A830 je vyrobeno z materiálu připomínající gel. Pouzdro lze různě ohýbat, takže se nezlomí. Vzhledem ke své tloušťce ochrání telefon nejen před prachem a nečistotami, ale také v případě pádů.

Pouzdro je vyrobeno ze dvou typů materiálů - poloprůhledný plast (gel) zajišťuje ochranu zadní části, boční zdrsněná část chrání telefon při pádu a díky ní se také telefon lépe drží.

Velkou výhodou je, že telefon není nutné z pouzdra vyndávat, všechny konektory a ovládací prvky jsou totiž přístupné. Pouzdro je k dispozici v následujících barvách: černá, růžové, modrá. Uveďte ji, prosím, ve formuláři volby dopravy.

 


Doprava

Přepravu zásilek zajišťuje Česká pošta. Všechny balíky či jiné zásilky jsou kvalitně zabalené, aby se předešlo poškození během transportu. Používáme rovněž speciální výplňový materiál, který zajišťuje vysoký komfort zboží při přepravě.

Platba

Za objednané zboží je možno zaplatit bankovním převodem na účet u Komerční banky či hotově při převzetí zboží (dobírka). Po předchozí dohodě si rovněž můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout a zaplatit v naší provozovně v hotovosti. Při platbě převodem prosím zadávejte číslo aukce do kolonky variabilní symbol a do poznámky vepište přezdívku z Aukra (pouze tu), urychlíte tak identifikaci platby a tím i odeslání zboží. Před koupí se prosím seznamte se všemi informace uvedenými zde v aukci a na stránce "O mně".

Kontakt

S libovolným dotazem nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese aukro@chytremobily.cz. Na e-maily odpovídáme zpravidla do 24 hodin. Lze rovněž využít kontaktní formulář v této internetové aukci.

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3631234361 jako závadnou?
Titulek nabídky: Luxusní pouzdro pro Lenovo A830