Archiv obsahuje nabídek

MATARACE CLAUDIA - 140x200 LUXUS

Cena

5 980,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543033658  |  Nahlásit závadný obsah

Charakteristika

MATARACE CLAUDIA - 140x200 LUXUS

Luxusní matrace Claudia: Jádro matrace Claudia je vyrobeno z kvalitní studené pěny. Vysoká odolnost matrace a prodyšnost je samozřejmostí. Masážní profilace jádra pomáhá uvolňovat svalstvo a zlepšuje krevní oběh.
MATRACE JE VHODNÁ: pro muže pro ženu pro dítě VHODNÉ ULOŽENÍ MATRACE: pevná deska nepolohovací rošt polohovací rošt MATRACE NAPOMÁHÁ PŘEDCHÁZET: projevům alergie nadměrnému pocení na lůžku Jádro ECONY je vyráběno z kvalitní studené pěny. Vysoká odolnost matrace a prodyšnost je samozřejmostí. Zamezuje zvýšenému výskytu plísní a roztočů. Masážní profilace jádra lépe uvolňuje svalstvo a zlepšuje krevní oběh, což napomáhá lepšímu prohřátí a odpočinku organismu. POTAHY NA MATRACE: Greenfirst Potah je velmi příjemný na dotek, má vyšší gramáž než potah TRIMTEX a je napuštěn roztokem z výtažku eukalyptu, citrusů a levandule, garantující proti roztočovou úpravu. Možnost potah vyprat až 30x na 60°C (nebo 10x na 90°C) aniž by se snížila účinnost proti roztočové úpravy. Každy potah má svou vlastní dohledatelnou certifikaci. Vysoká absorpce vlhkosti a její rychlé odpaření. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. HR STUDENÁ PĚNA (hustota pěny 40 kg/m3) Získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná. Matrace ze studené pěny mají oproti latexu výhodu, že nemusí být nutně umístěny na lamelovém roštu, ale tvarují a pracují výborně i na jakémkoliv pevném podkladu. Na pevném podkladu má studená pěna o cca 1/4 nižší životnost než na lamelách a o 30 % nižší celkovou průtlačnost. Konstrukce jsou prořezové, hřebenové, sendvičové, nebo monoblokové. VÝŠKA MATRACE - 15cm(s potahem cca 16cm)
TUHOST MATRACE - 3 z 5
SNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH
MOŽNOST ATYPICKÝCH ROZMĚRŮ

mrkněte i na další naše aukce a do shopu TALODE, nabízíme tam široký sortiment ložního prádla ,prostěradel , přikrývek, ručního a el. nářadí,kuchyňských potřeb, elektroniky , zahradního vybavení atd... za nejnižší ceny na našem trhu

Při objednání více sad nebo kusů ,platíte jen jedno poštovné !

po objednání do 3 dnů u vás !

osobní odběr v naší provozovně v Brandýse n/L

ke všemu zboží dostanete automaticky fakturu včetně DPH !

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543033658 jako závadnou?
Titulek nabídky: MATARACE CLAUDIA - 140x200 LUXUS