Archiv obsahuje nabídek

Metadrol - zvětšení svalové hmoty

Cena

1 190,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 28.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543124792  |  Nahlásit závadný obsah


DORUČENÍ

Všechny zásilky posíláme renomovanou kurýrskou službou GLS. Objednávky se zpracovávají do 24 hodin v pracovních dnech. Při dokončení objednávky před 9.00 h, je zásilka odeslána ten samý den, nebo hned, jak se peníze objeví na našem účtu. Našim zákazníkům nabízíme možnost sledování zásilky na stránkách kurýrské společnosti. Poštovné je 300 Kč.


PLATBA

Můžete platit na dobírku při doručení, platit přes aukro.cz nebo převodem. Kteroukoliv platbu zvolíte, zaplaťte ji na č. účtu: SK98 8330 0000 0027 0021 7496 (FIOZSKBAXXX) – v převodu uveďte své přihlašovací jméno na aukro.cz a číslo aukce.

Na platbu čekáme 14 dní od data zakoupení. Poté je odeslaná žádost na aukro.cz pro vyplacení provize.


KONTAKT

Všichni zákazníci mají nárok na naší pomoc a radu. Pokud máte nějaké otázky nebo návrhy, kontaktujte nás. -e-mail: cronsystem@gmail.com
- telefonní číslo: +421 41 562 50 75Metadrol je nevyhnutnou složkou cvičení nejlepších sportovců na celém světě. Jeho složky chrání svalové vlákna. Během cvičení tyto složky chrání vaše svaly, aby neztratili svojí pružnost, a zajistí jejich růst a sílu.

Nejlepší objev poslední doby

Vzorec HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2]

Intenzivní cvičení v posilovně, i s profesionálním trenérem, správná strava a zdravý životní styl bohužel nestačí na vypracování postavy bodybuildera, o které sníte.Věděli jste, že...
METADROL:

  • maximalizuje růst svalů
  • zvyšuje výdrž a sílu svalů
  • snižuje svalovou únavu
  • efektivně spaluje tuk
  • regeneruje vaše tělo po cvičení
  • stojí jen 1190 Kč
Hodnocení zákazníků

Vždy jsem byl v nejlepší formě, ale pak jsem si zranil koleno. Nechtěl jsem patřit k těm, co už jen postávají bokem. METADROL se stal úžasnou součástí mého regeneračního plánu a již během prvních týdnů užívání jsem si všiml zásadní rozdíl.

Svalová hmota se zlepšila a moje forma se opět vrátila, ale bez nadýmání, či nadváhy, jaké jsem zažil při ostatních doplňcích v minulosti. S rukou na srdci mohu prohlásit, že METADROL je nejlepším přípravkem na trhu, co se týče zvýšení výkonnosti.

T. Hollis, Gary, Indiana

Jsem kulturistou už velmi dlouho. V posilovně trávím mnoho hodin, jen abych dosáhl co nejlepší výsledky, ale vždy mě něco brzdilo. Na soutěžích mi vítězství unikalo jen o chlup. METADROL udělal zásadní rozdíl v mém životě. Pomohl mi stát se silnějším, což v kulturistice znamená dosahovat nejlepších výsledků v soutěžích. Doporučuji ho všem, kromě těch, kteří budou se mnou soutěžit. Líbí se mi totiž, být ve výhodě.

J. T. Pena, Oahu, HawaiiKdyž jsem začínal cvičit, šlo mi jen o to, abych vypadal skvěle, když si zajdu do klubu. Pak mě najali do hasičského sboru a od té doby se mé tělo stalo součástí mé kariéry. Začal jsem se o sebe starat mnohem důkladněji. Lidé v ohrožení života na mě spoléhají, bez ohledu na oheň, kouř nebo jiné nebezpečí.

METADROL mi pomáhá být si jistý v každé životní situaci, ať už při záchraně lidských životů ... nebo v posilovně.

T. Kelly, Boston, MassachusettsDiskrétnost

Garantujeme 100% diskrétnost. Všechno zboží je zabaleno v kartonové krabičce, která neprozrazuje nic o obsahu balíčku.


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543124792 jako závadnou?
Titulek nabídky: Metadrol - zvětšení svalové hmoty