Archiv obsahuje nabídek

Micro plus Konvička Mixík 1,5l Tupperware

Cena

499,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543150966  |  Nahlásit závadný obsah

 Mixík je první konvička, ve které se snadno odměřuje, míchá a připravuje v mikrovlnné troubě.

􀂃 Objem konvičky přesahuje 1,5 l, proto aby poskytla prostor na míchání 1,5 l.

􀂃 Mixík má zaoblený vnitřní tvar a leptané dno pro dosažení maximální výkonnosti při míchání a omezenou viditelnost škrábanců. Stupnice na vnitřní straně má označených každých 100 ml tečkou, 250 ml je označeno čárkou a číselná hodnota je uváděna po 500 ml. S takto vyznačenými vlisovanými hodnotami snadno přečtete aktuální objem připravovaného receptu, nebo kolik surovin je třeba do konvičky ještě přidat.

􀂃 Mixík umožňuje přípravu všech druhů receptů, které začínají takovýmto způsobem přípravy: rozpustíme máslo nebo čokoládu v mikrovlnné troubě a pak přidáváme další suroviny přímo do nádoby. Dokonce můžete připravovat polévky nebo omáčky, nebo vařit směsi v mikrovlnné troubě.

􀂃 Díky zvláštnímu tvaru široké nalévací hubičky připravované suroviny nalijete plynule a optimálně.

􀂃 Víko ještě přidává konvičce na její univerzálnosti. Zavřená konvička slouží jako nádoba na uchovávání směsí surovin dle vaší potřeby.

􀂃 Víko se snadno otvírá díky dvěma přesahujícím zaobleným výstupkům.

􀂃 Víko můžete umístit na konvičku 3 různými způsoby:

                 

Uzavřená poloha pro vaření v mikrovlnné troubě: když je logo Tupperware na víčku nad nalévací hubičkou, obdobně jako u Micro Plus konvičky.

 

90° otevřená poloha: obdobně jako u Micro Plus konvičky, tak aby mohla při vaření pára unikat z nádoby. Poskytuje také prostor pro lžíci nebo jiné kuchyňské náčiní, které můžete ponechat v konvičce v průběhu přípravy nebo při servírování. Buďte ale opatrní, abyste nikdy nezapomněli náčiní v konvičce při vaření v mikrovlnné troubě.

 

Pozice cedník: Ta je označena vlisovanými čárami na oblém výstupku víčka a je dodržena, když jsou tyto čáry nad nalévací hubičkou. Použijte jednu ruku k přidržení víčka a tak můžete pohodlně slévat přebytečné tekutiny po uvaření surovin jako je pórek nebo jiné druhy zeleniny v mikrovlnné troubě. Nepotřebujete použít cedník jako další nádobu, stačí jednoduše slít přebytečnou vodu do dřezu za pomocí víčka z Mixíku tak, že nádobu držíte vzdáleně od obličeje.

                􀂃 Pro zvednutí víka a nalévání jednoduše zmáčkněte zaoblený konec víčka: víko zůstane zvednuté, na svém místě bez pohnutí na jakoukoliv stranu ani nespadne z konvičky dolů, díky malým zoubkům pod víčkem.

                􀂃 Dutá rukojeť je pevná, bezpečná a odnímatelná pro snadné skladování.

                􀂃 Spodní část rukojeti má v sobě otvor proto, aby z ní mohla v průběhu mytí odtékat voda a aby se uvnitř nedržela žádná špína.

                􀂃 Je pevná a pohodlně se drží při míchání, vyndavání z mikrovlnné trouby a při nalévání a servírování. Ať pravou nebo levou rukou.

                􀂃 Menší víčko z Mís na šlehání II, bez vnitřního mini víčka, lze použít při míchání surovin. Jednoduše jej nasaďte obráceně na Mixík. Zabráníte tak zbytečnému nepořádku a stříkancům na pracovní ploše.

                􀂃 Víčko proti stříkání bez minivíčka lze také požít jako neklouzavý podstavec pod Mixík, aby se v průběhu přípravy nesmýkal po pracovní ploše: představuje tak perfektní protiskluzové řešení. 

        􀂃 Mixík je vyrobený z pevného, trvanlivého a vysokým teplotám odolného polymeru a snáší teploty od -25°C až do 200°C. Při normálních podmínkách používání je materiál nerozbitný a odolný vůči skvrnám. 

Rozměry:

26.5 x 18.5 x 13.0 cm výška

Objem: 1.5 l

Sledujte i mé další nabídky a aukce, ušetříte na poštovném.

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543150966 jako závadnou?
Titulek nabídky: Micro plus Konvička Mixík 1,5l Tupperware