Archiv obsahuje nabídek

Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY - STEAM

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 90x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6752593232  |  Nahlásit závadný obsah

Prodávám STEAM kód na hru Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition.

 

 

Kód je nepoužitý, a je z oficiální distribuce.

 

Po obdržení peněz zašlu emailem aktivační kód a intrukce k aktivaci hry.

 

Platbu můžete provést přes PayU (rychlejší způsob), nebo bankovním převodem.

 

 


 

Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition


Popis (DATABAZE-HER.CZ)

Middle-Earth: Shadow of Mordor je akční RPG v otevřeném světě, které volně vychází z universa Hobita a Pána Prstenů J. R. R. Tolkiena. Shadow of Mordor však nenásleduje děj těchto předloh, naopak si pro své potřeby půjčuje jen podrobně popsané reálie a historii Středozemě, na čemž tvůrci vystavěli vlastní děj, časově zasazený mezi knihy Hobit a první díl Pána Prstenů. Ujímáte se role hraničáře Taliona, zodpovědného za střežení Mordorské černé brány. Byli jste však i s rodinou přepadeni a zabiti Sauronovými věrnými. Umírajícího si vás vyhlédl Wraith, následně posedl a oživil. To vám umožní vydat se do Mordoru za pomstou.

V boji se propojují Talionovy hraničářské schopnosti boje nablízko, kradmého zabíjení zezadu, střílení z luku se schopnostmi Wraitha, umožňující posednout některé nepřátele. K soubojům se váže příslušné levelování. Na výběr máte dva vývojové stromy, jeden za hraničáře a jeden za Wraitha. Jednotlivé schopnosti v nich odemykáte pomocí run, získávaných za specifický styl boje. Boj na blízko tak přináší runy, které jde využít pro vylepšení boje na blízko, boj ve stealth stylu zase runu, jež vylepšuje tuto vlastnost atd...

Svět Mordoru byl navržen tak, aby si žil vlastním životem. Každý z nepřátel má nejen vlastní jméno, ale také hodnost a hlavně vlastní paměť. Pokud se Talion střetne například se skřetí hlídkou a jeden ze skřetů vám unikne, bude si Taliona pamatovat. Při příštím setkání bude mít pravděpodobně vyšší hodnost a přizpůsobí taktiku. Pokud Talion během hry zemře, uběhne v herním světě nějaký čas, než budete znovu oživeni svým wrathským "patronem". Nepřátelé, kteří Taliona zabili mohou mezitím posílit, nebo padnout nezávisle na vás v nějaké jiné potyčce. Vašim činům a rozhodnutím se budou během hry přizpůsobovat i dialogy mezi NPC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAMEPLAY ZÁBĚRY ZE HRY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se také na mé další aukce, všechny hry dražím od 1,-Kč.

 


Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6752593232 jako závadnou?
Titulek nabídky: Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY - STEAM