Archiv obsahuje nabídek

Mikrofona Radio MK 375-0, nálezový stav (č.2914)

Cena

999,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 25.IV.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 8x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544001087  |  Nahlásit závadný obsah

 

ČTĚTE PROSÍM CELÝ TEXT AUKCE

 

Pokud vás zajímají Hi-Fi a PA audiozařízení, tak se můžete podívat na fotografie zařízení z mých Aukro aukcí, které jsem sestavil do krátkého videa na mém kanálu na Youtube. Některá zařízení z této prezentace jsou ještě vystavená v aukcích, některá jsou bohužel již přes Aukro prodána. Přesto si však myslím, že by se vám fotky mohly líbit. - PRO VIDEO KLIKNĚTE ZDE

 

Aby obchod proběhl k oboustranné spokojenosti, tak zde uvádím pár základních informací:

 1. obchod z mé strany probíhá vždy s maximální rychlostí a záleží pouze na Vás jak rychle zásilku obdržíte. Po vydražení obdržíte informační e-mail od aukra. Dále po vydražení obdržíte další informační e-mail ode mne, opět s uvedením čísla účtu a rekapitulací dodacích podmínek.
 2. zásilky jsou odesílány 2x týdně, v úterý a v pátek. Odesláno je vždy to, co je uhrazeno (připsáno na účet) předchozí den do 9:00 hodin. Na poštu nejezdím, pošta si posílá auto pro zásilky sem.
 3. o připsání částky na účet vás vždy informuji e-mailem s uvedením předpokládaného termínu odeslání
 4. o odeslání zásilky vás vždy informuji e-mailem.
 5. zásilka je vždy zabalena tak, aby to odpovídalo předmětu aukce – tj. například u elektroniky vždy obaleno igelitovou balicí folií proti nečistotám z výplňového materiálu, velké množství výplňového materiálu okolo celého předmětu. U citlivějších zařízení (CD přehrávače, zesilovače, gramofony atd…) je vždy pod kartonem z vnější strany polystyren. Balení není otázkou pár minut a lepicí páska také není zdarma, takže proto je mé poštovné o něco vyšší než sazebník pošty – ovšem předpokládám, že dáte přednost kvalitnímu zabalení než minimálnímu poštovnému. Pokud vydražíte více aukcí a je možné zaslání v jedné zásilce, tak platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, které může být vzhledem k hmotnosti a náročnosti balení o něco vyšší než u jednotlivých aukcí.
 6. protože přes aukro probíhá pouze část mých obchodů a realizovaný objem zakázek je výrazně vyšší, tak potřebuji, aby mi zde prodaná zařízení „neležela příliš dlouho“ – mám velké problémy s volným prostorem. Je nutné, aby obchod proběhl co nejrychleji. Tj. pokud nemáte momentálně peníze, tak prosím do aukce nepřihazujte.
 7. totéž platí i v případě osobního převzetí – pokud nemůžete pro zásilku přijet co nejdříve po ukončení aukce (tj. max. do cca 3-4 dnů), tak také prosím do aukce nepřihazujte.
 8. z výše uvedených důvodů rozhodně nečekám, až se vydražitel „rozhoupe“ k platbě nebo převzetí. Pokud není předmět aukce uhrazen nebo převzat osobně do 4 dnů, tak automaticky posílám urgenci přes aukro. Po dalších 4 dnech automaticky žádám o vrácení provize a předmět aukce opět automaticky vystavuji do prodeje znovu. Okamžikem odeslání žádosti o vrácení provize odstupuji od smlouvy a předmět aukce již bohužel neobdržíte – bude prodán někomu jinému. Ve vyjímečných případech je možná samozřejmě domluva, ale musí to mít skutečně opodstatněný důvod.
 9. osobní převzetí je možné prakticky téměř kdykoliv po předchozí domluvě na mé aukro adrese. Předměty aukcí nikam nevozím, po Praze nejezdím – nemám na to čas. Pokud jezdíte MHD, tak vás doveze až sem (cca 50 metrů od domu). Parkování autem přímo před vchodem.

 

POZOR PŘEDMĚTEM AUKCE JE POUZE STARÉ ELEKTRONKOVÉ RÁDIO VIZ NADPIS AUKCE - NIC JINÉHO.  POZOR U RÁDIA V TÉTO AUKCI CHYBÍ ZADNÍ KRYT, NENÍ U NĚJ SPODNÍ KRYT A TŘEBA CHYBÍ I NĚCO DALŠÍHO... PODÍVEJTE SE NA DETAILNÍ FOTKY.

 

Postupně se mi zde opět nashromáždily nějaká stará rádia, takže je vystavím jednotlivě do aukcí. TEXT AUKCE NECHÁVÁM PRO VŠECHNY AUKCE S ELEKTRONKOVÝMI RÁDII STEJNÝ, MĚNÍ SE POUZE NÁZEV AUKCE A SAMOZŘEJMĚ ODKAZ NA DETAILNÍ FOTOGRAFIE (odkaz naleznete níže).

 

Elektronková rádia jdou jaksi mimo můj nosný sortiment (reprosoustavy), takže neumím určit jejich reálnou prodejní cenu - pokud jsem jí nastavil špatně, tak PROSÍM NABÍDNĚTE VAŠI CENU KUP-TEĎ prostřednictvím formuláře u aukce nebo e-mailem viz info níže.

 

PROTOŽE SE JEDNÁ O ELEKTRONKOVÉ - LAMPOVÉ ZAŘÍZENÍ, KTERÉ URČITĚ DLOUHOU ŘADU LET NEHRÁLO, TAK ŽÁDNÉ ELEKTRONKOVÉ RADIO Z MÝCH NABÍDEK NEZAPÍNÁM DO SÍTĚ. VŽDY POUZE OČISTÍM OD NEJHRUBŠÍCH NEČISTOT, ČÁSTEČNĚ OPRÁŠÍM A VYLUXUJI I UVNITŘ, DETAILNĚ NAFOTÍM A VYSTAVUJI DO PRODEJE - PODÍVEJTE SE TEDY PŘEDEVŠÍM NA DETAILNÍ FOTOGRAFIE NA ODKAZU NÍŽE A POSUĎTE SAMI VZHLEDOVÝ STAV ZAŘÍZENÍ. NEZKOUŠENÉ TEDY V TOMTO PŘÍPADĚ ZNAMENÁ SKUTEČNĚ "NEZKOUŠENÉ". Požadavek na "odzkoušení" a připojení do sítě bez technické prohlídky elektrotechnikem NEAKCEPTUJI - to skutečně "není dobrý nápad".

 

PRODÁVÁM VŽDY VÝSLOVNĚ JAKO STARÉ ZAŘÍZENÍ PRO SBĚRATELE KE KOMPLETNÍ REPASI - GENERÁLNÍ OPRAVĚ. VÝSLOVNĚ JAKO POŠKOZENÉ, NEFUNKČNÍ, NEKOMPLETNÍ A BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY NA COKOLIV. (Bez ohledu na to, zda je lesk-blesk nebo totálně omlácené - STAV POSUĎTE SAMI DLE DETAILNÍCH FOTOGRAFIÍ NA ODKAZU NÍŽE).

 

POKUD NA NÍŽE UVEDENÉM ODKAZU UVIDÍTE I VIDEO S FUNKČNOSTÍ ZAŘÍZENÍ, TAK JE TO PROTO, ŽE MI U NĚKTERÝCH ZAŘÍZENÍ PŮVODNÍ MAJITEL SDĚLIL, ŽE "RÁDIO SVÍTÍ, RÁDIO HRAJE, ATD... PROSTĚ ŽE HO NEDÁVNO ZAPÍNAL DO SÍTĚ.... V TAKOVÉMTO PŘÍPADĚ SI DOVOLÍM NĚKTERÁ RÁDIA DO SÍTĚ PŘIPOJIT"

 

DETAILNÍ FOTOGRAFIE (alternativně i VIDEO) - KLIKNĚTE   

 

ZDE


 

 


FOCENO PŘI PŘÍMÉM OSVĚTLENÍ 3x výbojkové svítidlo, alternativně 800W HALOGEN, KROMĚ DALŠÍHO STROPNÍHO OSVĚTLENÍ V POSLECHOVCE.

 

ípadné dotazy či domluva termínu prohlídky zařízení prostřednictvím formuláře u aukce, na mailu reprosoustavy@seznam.cz nebo klikněte ZDE

 

Pokud jste registrováni na Facebooku a chcete být informováni o aktuálně připravovaných aukcích tak klikněte ZDE

 

 

Důrazně prosím začínající aukcionáře, aby svůj příhoz uvážili. Stále se opakují příhozy od aukcionářů, kteří nepochopili princip obchodování na aukru!!!

Zásilky jsou odesílány 2x týdně - úterý, pátek. Předměty aukcí uhrazené (připsáno na účet) do pondělí do 9:00 hod. budou odesílány v úterý. Předměty aukcí uhrazené do čtvrtka do 9:00 hod. budou odesílány v pátek. Větší zásilky jsou odesílány jako "balík do ruky", pojištěné na odpovídající hodnotu. Z tohoto důvodu o něco vyšší poštovné.

Zaslání na dobírku NENÍ technicky možné, tak o to prosím nežádejte (tento typ zasílání nemám s dopravcem smluvně upraven).

 

 

Děkuji vám za zájem o moje aukce a věřím, že budete v případě vydražení spokojeni. Snažím se vždy předmět aukce popsat co nejlépe a tak, aby to odpovídalo realitě. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, tak je rád zodpovím. V případě, že si i po přihození účast v aukci rozmyslíte, tak vám váš příhoz samozřejmě zruším (pokud to bude avizováno s rozumným předstihem a časově možné ještě před uzavřením aukce). Nechci nikoho nutit do koupě něčeho, co si nakonec nepřeje,,,, stát se může cokoliv, co změní vaše rozhodnutí - najdete něco levnějšího, vhodnějšího atd... Spokojenost musí být na obou stranách,,,, formulace některých "aukcionářů" jako - "Příhozy neruším" atd... jsou mi naprosto proti srsti. :-))) V případě, že vydražíte více předmětů, které se dají poslat v jednom obalu, tak samozřejmě platíte pouze jedno poštovné odpovídající sazebníku pošty. Podívejte se i na další moje aukce, třeba vás něco zaujme a také si můžete přečíst rubriku „o mně“.

JardaK44

 

Aukro Widget

Chcete být informováni o aktuálně vystavených nabídkách? Tak klikněte níže:

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544001087 jako závadnou?
Titulek nabídky: Mikrofona Radio MK 375-0, nálezový stav (č.2914)