Archiv obsahuje nabídek

MOBILNÍ TELEFON NOKIA 730 DualSIM zelená,NOVÝ z ČR

Cena

3 890,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543021771  |  Nahlásit závadný obsah

LEON SHOP

Odkazy :

 

Stránka o mě

 


Naše AUKCE

 

Předmětem této aukce je:

 

 MOBILNÍ TELEFON 

 NOKIA 730 

 zelená 

 Dual SIM 

 

 

 

 

Poznejte Nokia Lumia 730 Dual SIM! Přístroj, který je šik, vyjadřuje čistou krásu a snadné sdílení. Přirozeně, je vybaven vším, co dnešní požadavky na smartphone splňují. Vyznačuje se velkým 4.7" displejem, rychlým4jádrovým procesorem a 5 Mpix fotoaparátem. Pokud máte vyšší nároky na rychlost, design a kvalitu, je tento smartphone vhodný právě pro Vás!

 

Windows Phone 8.1

Získejte nejlepší Windows Phone zážitky a objevte psaní s funkcí Word Flow. Užijte si nejrůznější aplikace a hry. Otevřete Action Center, kde budete mít všechny notifikace, upozornění a rychlé nastavení pohromadě. Připněte si na úvodní obrazovku nejoblíbenější položky, lidi, aplikace, hudbu a další položky. Přizpůsobte si telefon podle vlastních potřeb. Upravte velikost dlaždic, přidejte dlaždice Live Tile a živé aplikace přímo na úvodní obrazovku.

 

Pro dvě SIM karty

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem Nokia 730 Dual SIM už nemusíte. Je totiž vybaven dvěmi sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

 

Snadné sdílení

S přístrojem Nokia 730 Dual SIM brzy zjistíte, jak snadné je sdílet. Pošlete foto a video přímo na Facebook, zkuste využít NFC technologii (Near Field Communication) nebo se připojte na internet. Bezdrátová NFC technologie umožní obousměrnou komunikaci mezi zařízeními.

 

S Nokia mapou najdete vždy cestu

Nokia Mapy Vám pomohou objevit miliony nových míst, a to jak pěšky, na kole, tak i při cestě autem. S telefonem Nokia Lumia 730 získáte plnohodnotnou GPS navigaci, která je vždy připravena k pomoci na cestách.

 

Klíčové vlastnosti

Základ přístroje tvoří kapacitní dotykový 4,7" displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. 4jádrový procesorSnapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz v kombinaci s 1 GB RAM se stará a rychlý chod přístroje, zatímco jeho činnost a správu aplikací zajišťuje systém Windows Phone 8.1. Pro uživatelská data je k dispozici 8 GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit až o neuvěřitelných 128 GB pomocí externí paměťové karty microSD. Velmi široké možnosti připojení mohou být realizovány pomocí konektoru microUSB (USB 2.0) nebo bezdrátově pomocí Bluetooth 4.0, NFC a WiFi. Z podporovaných provozních frekvencí lze zmínit klasické GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz a WCDMA 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz. Baterie BV-T5A nabízí vysokou kapacitu 2220 mAh.  Rozměry přístroje činí 134.7 x 68.5 x 8.7 mm a hmotnost 130.4 gramů.

 

 

 

 JEDNÁ SE O DISTRIBUCI Z ČR 

 NOVÉ, KOMPLETNĚ ZABALENÉ 

 ZÁRUKA 1.10.2017 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Na obrázky se mohou vztahovat autorská práva.Odeslat zpětnou vaz


 

 

*** Nabízíme také další zajimavé výrobky za nejnižší ceny ***

 

*** Okamžité odeslání po přijetí platby ***

*** Všechno zboží skladem ***

*** Dobře si rozmyslete příhoz ***

** Aukce jsou závazné a příhozy nerušíme ! **


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543021771 jako závadnou?
Titulek nabídky: MOBILNÍ TELEFON NOKIA 730 DualSIM zelená,NOVÝ z ČR