Archiv obsahuje nabídek

Motor Mercedes 2.2 cdi

Cena

49 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543222838  |  Nahlásit závadný obsah

Motor nový po repase Mercedes-Benz C CLS CLK E G GLK M R S VITO SPRINTER 906 2.2 cdi OM646 2006-09 s čerpadlem oleju už mnohem účinnější.

 

 

 

 

Uvedená cena za 1 kus + stáry motor na výměnu. JE MOŽNOST MONTÁŽE MOTORU PŘÍMO U ZÁKAZNÍKA (montáž motoru cca 7 hod). MONTÁŽ MOTORU ZA PŘIPLATEK.

 

 

Mám mnoho dalších motorů na jiné typy MB Sprinter v případě zájmu kontaktujte vystavíme novou aukci.

 

       Bohužel trvá epidemie poškození motorů OM646 Mercedes-Benz protože používá se oleje řídké např. 5W30 a intervaly výměny oleje co 20 tis km a mnohem více. A navíc olej  v motoru je zředěný protože motor dostava příliš velkou dávku paliva od řídící jednotky během procesu vypalování filtra DPF-a, který není schopen tu naftu spalovat a palivo dostava se do systému výfuku ale hlavně naprosto zbytečně část paliva dostava se po stěnách válce i do olejové vany a je to velmi nebezpečné, protože přídavek paliva definitivně má vliv na změnou viskozity oleje (ředí jej) a jeho ochranné vlastnosti. A tenký olejový film při vyšších zatíženích se ukáže být nedostatečný a v důsledku toho kov tře o kov co je samozřejmě ze škodou pro životnost každého motoru . A v motorů OM646 2.2 cdi vyrobených do 2009r  byly navíc montované čerpadla oleji ještě o parametrech staré technologie a výkon čerpadla je příliš malá a není schopen dát správný tlak v olejovém systému a v důsledku toho v 99% poruch těchto motorů byly opravdu motory zadřené na písty a hlavně vydřené na klice a protočené ložiska.

A proto upravujeme odpovědní systémy, používáme lepší testovaný na těchto motorů olej a hlavně motory, které nabízíme  nemají už této nemocí a mají montované  čerpadla  verzí s mnohem účinnější mazání motoru a výkonnější chlazení oleji.

A pokud vlastníte Sprintera 906 2.2 cdi OM646 rok 2006-2009 a motor je ještě funkční a nechcete mít s motorem problémy tak zavolejte k nám a domluvíme se kontrolu vašeho motoru a pokud parametry motoru budou vpořádku tak můžeme udělat úpravy vašeho auta (na počkaní) a pak pří dodržení určitých podmínek Váš motor přejede i  mln km a to vše uděláme pouze za 1150,-EUR .  

 

KONTAKT:

 

Email: euromix@centrum.cz

 

Tel.: +420 702 143 136

 Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543222838 jako závadnou?
Titulek nabídky: Motor Mercedes 2.2 cdi