Archiv obsahuje nabídek

Motor Mercedes-Benz Actros

Cena

199 900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542889037  |  Nahlásit závadný obsah

OPRAVA PRODEJ a MONTÁŽ motorů Mercedes-Benz Actros OM501 LA Euro 4-5 2008r velmi dobrý stav po kontrole se zárukou (uvedená cena pouze za holý motor).

Uvedena cena za 1 kus + stáry motor na výměnu. JE MOŽNOST MONTÁŽE MOTORU. MONTÁŽ MOTORU ZA PŘIPLATEK .

Mám mnoho dalších motorů na jiné typy aut v případě zájmu kontaktujte vystavíme novou aukci.

Mám široký sortiment dílů: motorů , hlavy hlava , převodovek převodovka , katalyzátory katalyzátor a karosářské díly : skla sklo , blatníky blatnik , kapoty kapota , nárazníky narazník , dveře , střecha , maska , světla světlo , světlomety světlomet , blinkry blinkr , brzdy , třmeny třmen , čerpadla čerpadlo , turba turbo , nápravy náprava , těhlici , náboj , polose polos ,tlumiče tlumč , McPhersony McPherson , elektroinstalace , tachometry tachometr , počítače počítač , čalounění , sedadla sedadlo , airbag airbegi , palubovka palubní deska , volant a mnoho dalších dílů i na jiné typy aut v případě zájmu kontaktujte vystavíme novou aukci. Mám i jiné díly na toto auto a mnoho dalších dílů na jiné typy aut. V případě zájmu mě kontaktujte a vystavím novou aukci. Na všechny mechanické části poskytuji 7denní záruku na odzkoušení funkčnosti dílů. Při objednávání náhradních dílů nás prosím kontaktujte, abychom společně ověřili správnost údajů objednávaného dílů.

KONTAKT:

Email: euromix@centrum.cz

Tel.: 00420 702 143 136

Pokud zrovna nezvedám telefon, jsem v zahraničí. V takovémto případě mi prosím pošlete SMS nebo e-mail a já Vám co nejrychleji odpovím.

Podívejte se prosím na moje další aukce, kde najdete použité náhradní díly na tento vůz a spousty dalších dílů na jiné vozy. Po dohodě vystavím zvláštní aukci.

Platební podmínky: - převodem na účet - dobírkou - v hotovosti.

Objednané zboží je dopraveno kurýrní službou (je možno posílat i velké díly jako např. motor na paletě cca 900,-Kč, převodovka cca 400,-Kč) přímo na adresu objednatele uvedenou v objednávce dílu. Náklady na dopravu hradí kupující.

Uvedená cena za dopravu je orientační a skutečné náklady závisí na:

1.Váze a gabaritu zásilky

2. Způsobu dodání: - DPD, DHL , PPL - kurýr (1 až 5 dnů) - Česká pošta - prioritní balík (2 až 7 pracovních dnů).

Díky mým častým cestám po republice se můžeme domluvit na osobním předání.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542889037 jako závadnou?
Titulek nabídky: Motor Mercedes-Benz Actros