Archiv obsahuje nabídek

Mrazící Sada Aljaška 5ks TUPPERWARE

Cena

529,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543149602  |  Nahlásit závadný obsah

Sada obsahuje:

2 x 450ml

2 x 1,1l

1 x 1l

 

 

Zmrazování nabízí velké výhody, protože ušetří čas, peníze a práci.
Kromě toho člověk není vázán na roční období. Zmrazené potraviny
si– na rozdíl od ostatních způsobů konzervace – udrží dlouhou dobu vitamíny,
aroma, čerstvost, chuť a pěkný vzhled.

Nezávislost sezóny: ovoce, zelenina, maso a jiné potraviny můžete koupit v době, kdy je jejich cena přijatelná, a můžete je na dlouhé měsíce zmrazovat. O vánocích se tak na slavnostním stole objeví čerstvé jahody nebo čerstvý chřest a v létě divoká zvěřina s brusinkami. Každá žena takto může při přípravě jídel vyhovět přání a chuti své rodiny bez ohledu na dobu sklizně nebo ceny.

Hospodárnost: při přípravě větších porcí, kdy se jedna část ihned spotřebuje a druhá v mrazících nádobách Tupperware zmrazí, ušetří hospodyňka nejen čas, ale především také energii, práci a peníze. I pro malou domácnost může zakoupit větší balení, které je výhodnější a levnější, a následně je rozporcované uložit v mrazničce.

Čas: pokrmy pro rodinné slavnosti, pohoštění, návštěvu plovárny, na výlety, pikniky nebo kempování – to vše lze připravit tehdy, kdy čas dovolí. I svačinu do školy nebo přesnídávky do práce lze připravit předem a zmrazit. Tato plánovaná příprava a mrazení ušetří hospodyňce čas, který pak může věnovat sama sobě nebo rodině a dětem. V létě, v době sklizně, kdy je nejhezčí počasí, se rodina nemusí zříkat výletů, protože je možné vše nejprve zmrazit syrové a zpracovávat až později.

Aby ovoce, zelenina a maso mrazícím postupem ztratily co nejméně vitamínů, výživné hodnoty, chutě a aroma a aby neztratily svou svěžest, je třeba dodržovat několik jednoduchých pokynů pro zmrazování:

⦁    Zmrazujte pouze skutečně čerstvé potraviny, jen ty budou po rozmrazení ještě chutné.
⦁    Dávejte při mrazení zvláště dobrý pozor, aby byly všechny potraviny dobře zmrazené. Proto mrazničku před mrazením nastavte na stupeň „mrazit". Aby nedošlo ke ztrátě kvality, je nutné potraviny uložit podle možnosti široce na stěnu nebo dno prostoru mrazničky a zmrazit je mrazícím šokem.
⦁    Důležitým pravidlem pro zmrazování je a bude správné balení. Špatným zabalením zmrazených potravin hrozí vysoušení, ztráta vláčnosti a chuti.
⦁    Svou řadou nádob na mrazení představuje Tupperware speciální mrazící nádoby v různých velikostech. Speciální a jedinečný materiál, ze kterého jsou tyto nádoby zhotoveny, je odolný až do teplot - 45º, to znamená, že se ani po dlouhodobém skladování nestane křehkým a lámavým. Tento materiál je ohebný, takže potraviny mohou při zmrazování nabýt na objemu, odpuzuje vodu, je bez pachu, bez chuti, udrží tuk, kyseliny jej nepoškodí a je, stejně jako všechny ostatní materiály výrobků Tupperware, určen pro styk s potravinami.

⦁    Díky formě nádob má studený vzduch možnost proniknout do potravin ze všech stran, čímž se mrazení urychlí a zmrazený obsah je později možné snadno a rychle vyjmout.
⦁    Víka nádoby uzavírají tak pevně, že vlhkost a pachy nemohou pronikat z nádob ven nebo z vnějšího prostředí do nádob. Tím jsou potraviny chráněny před spálením mrazem, před vysušením, ztrátou kvality a aroma a také před načichnutím.
⦁    Nádoby mrazící řady lze lehce poskládat do sebe, což šetří místo při jejich skladování. Jsou určeny pro každou mrazničku, pro všechny potraviny a díky různým velikostem také pro různá množství.
⦁    Před otevřením víka je třeba mrazící nádobu nechat několik minut při pokojové teplotě rozmrazit nebo krátce podržet pod studenou vodou.
Těm, kdo chtějí své zmrazené potraviny rozmrazovat obzvláště šetrně, doporučujeme rozmrazování v nádobách Tupperware. Rozmrazování je pak hračkou, protože lze dokonale oddělit potraviny od jejich šťáv. Některé potraviny při rozmrazování „pustí“ více tekutiny, jiné méně, ale díky různým velikostem nádob Tupperware budete mít k dispozici vždy tu správnou velikost.
⦁    Mrazící nádoby Tupperware dávají hospodyňce vždy jistotu zachovávání čerstvosti a kvality zmrazených potravin a představují pro ni dlouhodobou investicí, neboť ji po dlouhé roky pomáhají při její práci.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543149602 jako závadnou?
Titulek nabídky: Mrazící Sada Aljaška 5ks TUPPERWARE