Archiv obsahuje nabídek

NÁDHERNÉ MODRÉ SAKO, S-M

Cena

258,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542763392  |  Nahlásit závadný obsah


 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Nová značkové sako, značka Gerry Weber (uvedena na štítku), outlet bez cedulky, s hlavním odtrženým štítkem, velikost je označená jako 36, UK 10, z příjemného kvalitního materiálu, ze moderního polyesteru, s podšívkou z acetátu. Materiál má příjemný omak, jako bavlněnolněná látka. Sako je nové, byla jen vyzkoušené, koupené online jen dle velikosti bez měr. S rezervním knoflíkem, a malou vadou, která není při nošení vidět . hlavní štítek, jak byl oddělán - tak se na dvou místech připevnění poškodila uvnitř saka podšívka, stačí zašít ve chvilce - jsou to jen dva asi 1,5 cm linie. Vnější míry: přes prsa je obvod 100 cm, v pase je obvod 90 cm, dole je obvod 100 cm, délka je 64 cm. Elegantní střih, moc hezká barva, světle modrá, ale jiná než na hlavní fotce, osvícené bleskem, ne tak křiklavá. VELKÁ SLEVA!


  Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

 

 

 

 

    DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku.

 


  Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 

U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

 

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542763392 jako závadnou?
Titulek nabídky: NÁDHERNÉ MODRÉ SAKO, S-M