Archiv obsahuje nabídek

NDS Spider-Man: Edge of Time Nová

Cena

498,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543222443  |  Nahlásit závadný obsah

Popis NDS Spiderman: Edge of Time - předobjednávka: Další z řady Spider-Man her začíná ve chvíli, kdy se zlý vědec ze sklonku 21. století vydá zpátky v čase do naší doby, kde zabije Spider-Mana a založí konglomerát zla. Tyto dvě akce ovšem velmi násilně zohýbají časovou osu a přetvoří obraz budoucnosti, v níž nyní vládne zlo, chaos a strach.

A tak přichází chvíle pro Spider-Mana 2099 (další superhrdina od Marvelu bojující proti zlu v ne tak vzdálené budoucnosti), který cestoval spolu s vědcem do éry Spider-Mana a byl tak svědkem toho, že nový obraz budoucnosti rozhodně není něčím, k čemu by lidstvo dospělo samo o sobě. Přichází chvíle to všechno napravit.

Ve hře tedy budete hrát jak za Spider-Mana 2099, tak za „normálního“ Spider-Mana z Amazing Universe z doby, kdy se mu ještě vedlo docela dobře. Vaším hlavním úkolem bude za každou cenu zabránit Spider-Manově smrti pomocí změn v časové ose, které budete muset „preventivně“ provádět tak, aby ke smrti superhrdiny nikdy nedošlo. Přičemž si užijete dvou stylů boje, neboť zatímco náš Spíďa je elegán odstraňující nepřátele z bezpečné vzdálenosti, Spider-Man 2099 upřednostňuje boj tváří v tvář.

Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543222443 jako závadnou?
Titulek nabídky: NDS Spider-Man: Edge of Time Nová