Archiv obsahuje nabídek

Nintendo Wii White MULTIMEDIA & GAMING Center

Cena

2 400,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 7x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542630676  |  Nahlásit závadný obsah

 

     Nabízím k prodeji originální herní konzoli Nintendo Wii. Jedná se o verzi druhé generace, která nedisponuje zpětnou kompatibilitou s předešlým systémem Nintendo Game Cube. Tato konzole je v multimediální úpravě, takže přehrává hudbu, videa, obrázky, umí internet, různé programy, aplikace a v neposlední řadě hry ze všech světových regionů a to i z jiných herních systémů jako retro konzole Sega, Nintendo, NeoGeo, NEC, ARCADE atp.

      Konzole je ve výborném technickém stavu, používaná, plně funkční, bez jakéhokoliv poškození. Konzole byla uložena dlouhou dobu v archivu ve sbírce. Prodávám z důvodu zrušení části sbírky - nedostatek místa.

 
     Obsah balení: konzole Nintendo Wii v bílé barvě, systémová SD karta 2GB, originální zdroj Evropa 220V, AV kabel, originální ovladač Wii Remote v bílé barvě (kryt baterií náhradní z univerzálního ovladače), poutko, originální ovladač Nunchuck v bílé barvě (gumka na analogu je trochu okousaná), bezdrátový sensor bar od firmy Speed Link, český manuál, originální hra Call of Duty World at War, část krabice bez výplně.

 

     Konzole je region Evropa, ale v této multimediální úpravě nemá regionální zámek, takže bez problémů hraje i hry z USA, Kanady, Austrálie nebo Japonska. Systém NEOBSAHUJE češtinu.

 

       Multimediální úprava má mnoho výhod, nejvýznamnější ve výpisu níže:

 

 • Je možné hrát hry ze všech regionů, které v Evropě nikdy nevyšly.
 • Je možné nahrát si originální hry přímo na USB Flash disk nebo externí pevný disk bez nutnosti neustálého měnění herních disků.
 • Originální disk se nahraje na USB medium pouze jednou, takže se s ním dále nemusí manipulovat a nedojde k jeho poškození či poškrábání.
 • Spouštění her z USB medií znamená rychlejší načítání dat, tzn. rychlejší spouštění a u náročných her vyšší plynulost.
 • Hraní her z USB medií také znamená, že se v konzoli nic netočí, tzn. tišší chod, menší zahřívání a tím pádem delší životnost přístroje.
 • Lze spouštět a nahrávat hry ze záložních optických disků, nebo přímo z počítače, tím pádem neriskujete poškození originálních herních medií.
 • Přehrávání hudby, videa a obrázků v různých formátech z SD karty, USB media nebo přímo z kamery či fotoaparátu.
 • Přímé připojení pomocí internetu na kanál her a aplikací, které vytvořili fanoušci, vše je zcela zdarma a legálně, optimalizováno pro Nintendo Wii.
 • Možnost hraní her z jiných systémů pomocí emulátorů (Sega Master System, Mega Drive, Saturn, Nintendo Game Boy, NES, SNES, N64, NEC TGX, ARCADE, PC DOS atp.)
 • Speciální nastavení celé konzole a systému na nejvyšší možný výkon bez nutnosti dalších aktualizací, vše je přímo v konzoli.
 • Zachovány veškeré původní funkce, úpravu lze během několika vteřin kompletně odstranit a vrátit konzoli do továrního nastavení.
 • Multimediální úprava je POUZE softwarová, tzn. že konzole nebyla nikdy rozebraná, nic se do ní nepřidávalo, proto je uživatelsky zcela bezpečná.

     Tato PROFESIONÁLNÍ multimediální úprava, je optimalizovaná přímo pro danou konzoli, všechny funkce jsou nastaveny na optimální výkon, kanály jsou na hlavní ploše snadného spuštění, aplikace a programy jsou v systému, z uživatelského hlediska není nutné nic nastavovat, stačí zapojit a používat.

 

     Konzole NEOBSAHUJE ŽÁDNÝ NELEGÁLNÍ SOFTWARE, aplikace, programy a utility naistalované v systému jsou buď od výrobce a nebo FREEWARE, který vytvořili fanoušci této platformy. Cena je stanovená za sestavu (konzole a příslušenství) uvedenou v popisu výše. Multimediální úprava je zcela zdarma jako BONUS navíc. V případě zájmu je možno zakoupit další originální příslušenství a nebo originální hry, vystavené v ostatních aukcích.

 

     Preferuji osobní předání, po dohodě a platbě předem na bankovní účet mohu zaslat jako cenný balík (+130,- Kč).

 

     V případě dotazů či nejasností pište na mail: cheeetah@iol.cz (kdykoliv) nebo volejte: 776 501 541 (mezi 10:00 - 20:00 hodinou). Veškeré dotazy pokládejte vždy před přihozením, svým příhozem souhlasíte s podmínkami psanými v této aukci. Nemáte potřebnou hotovost nebo se vám jenom nelíbí cena, případně nechcete čekat na konec aukce? Jednoduše napište nebo zavolejte a probereme možnosti.

 

Foto prezentující reálný stav, jazykovou verzi a kompletnost níže:

 


http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_01.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_02.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_03.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_04.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_05.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_06.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_07.jpg

 

http://arcadius.esero.net/Console/Nintendo/Wii/Consoles/Nintendo_Wii_White_2GB_08.jpg

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542630676 jako závadnou?
Titulek nabídky: Nintendo Wii White MULTIMEDIA & GAMING Center