Archiv obsahuje nabídek

NOvá TEPLÁ halenka - pulovr jarních barev, XS-S

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543633924  |  Nahlásit závadný obsah


Krásná halenka - nebo také pulovr, závisí zda se bude pod ním ještě nosit ještě halenka nebo tričko, je nová, ještě s cedulkou, vyrobená v Polsku, nádherné zelené barvy s bílým vzorem - květy, příjemný materiál, směs bavlny a polyesteru, dole pružný patent, na štíhlou ženu. (patent na fotce není vidět, je stažen k tyčí, figurína je jen pod kousek pasu). VNĚJŠÍ MÍRY:  obvod pod průramky je 80 cm, manžeta po natažení až na 80 cm boky obvodu. Pružný, jako každá pletenina, ale nelze natahovat moc, je to silnější materiál. Spadený rukáv. Veliká sleva, stála 390 Kč, nyní 129 Kč. nA FIGURÍNĚ SEDÍ, TA MÁ OBVOD 83 CM PŘES PRSA I BOKY, UŽ NEMÁ NIC POD TÍM. JAKO PULOVR PRO XS, JAO HALENKA I PRO S. NOVÁ, VHODNÁ I JAKO DÁREK.

 

 

 

 

 

 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543633924 jako závadnou?
Titulek nabídky: NOvá TEPLÁ halenka - pulovr jarních barev, XS-S