Archiv obsahuje nabídek

O-Luxusní kabelka s hadím vzorem a kvalit.zavír

Cena

239,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543998021  |  Nahlásit závadný obsah

 

Prodám luxusní zánovní kabelku

, byla jednou použitá na návštěvě k podobným šatům, je jako nová, krásný hadí vzor, není přírodní hadina, ale kvalitní imitace na umělé kožence - umělá hadina, která je mnohem štrapácnější než přírodní. I když byla vyrobena v Číně, patřila k těm dražším, je kvalitně provedena, zvláště zapínání, je na zip, ale ještě má přezku na kvalitní prostrkovací brašnový zámeček, který je pevný, spolehlivý, a jen tak se nepokazí na rozdíl od zacvakávacích. Uvnitř pak je v hlavním oddílu boční oddíl na zip. Původní cena byla kolem 500 Kč, z butiku. Délka 26 cm, výška 14 cm, s uchem je to 36 cm, dá se nosit jak v ruce, tak a rameni. Je menší, ale vejde se ta více než jen peněženka  a kapesník. Neprodávám pro žádnou vadu, ale jen proto, že jsem dostala jinou, také ala hadina, trochu větší, a vše neunosím, a nemá smysl mít od jednoho typu toho více, zvlášt když je málo místa. Maximálně bezpečná kabelka proti vykradení při nošení.Více jak 50% sleva!!!

 

 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap.


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci.


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

 

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

 
 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543998021 jako závadnou?
Titulek nabídky: O-Luxusní kabelka s hadím vzorem a kvalit.zavír