Archiv obsahuje nabídek

O-Moderní halenka Felícia, CUPRO, nová, XXL!

Cena

269,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543957196  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám  výraznou moderní halenku Felícia, uvedena je velikost 42, ale to úpodle mě zcela neodpovídá, ale tak aspon 48 velikost, ale řidte se pochopitelně mírami. Míry : vpředu od průramku k průramku je šíře 58 cm, tedy obvod 116 cm. Šíře nad boky , výše měřeno než boky, tam kde začínají vysoké rozparky na bocích: 54 cm, tedy obvod až 108 cm, rozparky jsou 21 cm dlouhé, takže boky mohou být o něco větší než výše uvedené míry. Délka 77 cm, měřeno odzadu od límce. Německá výroba - Made in Germany. Moderní výtečný materiál -  cupro, to je jedinečný materiál, ketrý spojuje výhody přírodních a syntetických materiálů, je jak hedvábí, je z bavlny, nekrčí se. Doplním odbornou definicí, co je to cupro:

"Cupro je celulózové vlákno, které se technologií za použití mědi vyrábí ze zbytků bavlny. Látky z materiálu Cupro nebo s jeho příměsí působí ušlechtile, jsou splývavé a na dotek  působí jako přeprané hedvábí; současně ale mají vlastnosti moderních syntetických vláken – snadno se udržují. Lze je prát v pračce a málo se mačkají".

Sleva, PC: 560 Kč, nyní 269 Kč!

 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap.


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci.


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543957196 jako závadnou?
Titulek nabídky: O-Moderní halenka Felícia, CUPRO, nová, XXL!