Archiv obsahuje nabídek

O-Nový RUČNĚ vyšívaný ubrus na sil.plátně, pevný!

Cena

495,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 28.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543961566  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám nový vyšívaný ubrus na silném pevném plátně, ubrus je velmi štrapácní, je jakoby z režného plátna, má i takovou podkladovou barvu, ubrus byl vyšit před asi 10 lety, a zůstal až na pár stehů nedokončen. Nikdy nebyl použit, musí se nejprve těch pár stehů dokončit, viz obrázek, na jednom je to vidět - rozdíl v květu - chybí tři čárky, takových drobností je tam několik, nic hrozného. Je to pěkná výšivka, mající svůj styl, ubrus se hodí do různých typů interiérů, i do moderních, i do chalupářských. Veliký, ideální k rodinnému stolu! Je pevný, vydrží ve výborném stavu velmi dlouho a má podkladovou barvu takovou neutrální, že když by se i stal nějaký ten malér s jídlem, tak nezůstane zašedlé místo po fleku jak se někdy stává po na bílých ubrusech, které jsou mnohem choulostivější. Míry: 130 cm krát 150 cm. (tedy naměřila jsme 153 cm, ale raději píši méně). Vzhledem k těm pár dokončovacím drobnostem prodávám za zlomek ceny, která by odpovídala takové časově náročné ruční výšivce.

 

 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap.


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu oragnizaci.


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543961566 jako závadnou?
Titulek nabídky: O-Nový RUČNĚ vyšívaný ubrus na sil.plátně, pevný!