Archiv obsahuje nabídek

Obnovovací noční krém Anew Reversalist*****nové

Cena

199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543726740  |  Nahlásit závadný obsah

 Avon Obnovovací noční krém Anew Reversalist 

PC 550,-

 

Obnovovací noční krém Anew Reversalist za Vámi přichází v nové linii, v

boji proti příznakům stárnutí pleti. Dopřejte Vaší pleti převratné složení jemného nočního krému v luxusním balení. Přirozený obnovovací proces pleti se postupem času s přibývajícím věkem zpomaluje. Poškození pleti, která jsou i mikroskopického charakteru, vedou ke vzniku, zprvu jemných vrásek a ztrátě pevnosti. Přípravky řady Anew Reversalist s intenzivní péčí s technologií Activinol, viditelně bojují a redukují právě mikroskopická poškození pleti a projevy stárnutí. Technologie Activinol je inspirována objevem activinu, jednoho z hlavních obnovovacích peptidů, jenž se nachází v lidském těle. Revoluční, převratné složení kosmetických přípravků zvyšuje produkci activinu, který stimuluje přirozený obnovovací proces pleti, obnovuje a omlazuje Vaši pleť.
Hedvábně jemný krém Vám dokáže viditelně zlepšit stav pleti, a to nejen na dotek, ale i na pohled. Při pravidelném používání bude Vaše pleť svěží, vyhlazená bez výrazných vrásek.
Na první pohled Vás upoutá luxusní design obalu.
Doporučujeme pro věk okolo 35 let.

Složení produktu:
AHA kyselina: může zvýšit Vaši citlivost pleti na sluneční záření. Během používání obnovovacího séra a týden po jeho ukončení, doporučujeme aplikovat na den krémy s ochranným UV faktorem. Omezte raději také Váš pobyt na přímém slunci.

Použití:
Jemně aplikujte každý večer na dokonale očištěnou, odlíčenou a osušenou pleť obličeje a krku pohyby vedenými vzhůru a ven. Vyhněte se očním víčkům. Máte-li velmi jemnou nebo příliš citlivou pleť, můžete bezprostředně po aplikaci nočního krému zaznamenat jemné pálení. V tom případě vyčkejte po vyčištění pleti 15 minut a teprve poté noční krém aplikujte, nebo používejte méně často a/nebo menší množství

 

50 ml

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543726740 jako závadnou?
Titulek nabídky: Obnovovací noční krém Anew Reversalist*****nové