Archiv obsahuje nabídek

Ochrana podvozku - Vosk DINITROL 1L do pistole

Cena

239,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542624559  |  Nahlásit závadný obsah

Tixotroper Unterbodenschutz zähelastich. Antikorozní přípravek pro podvozky vozidel s tixotropními vlastnostmi vytvářející hnědý, pevný, elastický voskový film poskytující vynikající ochranu proti korozi a abrazi. Je také vhodný jako přepravní a skladovací ochrana ve velmi těžkých korozních podmínkách.

Antikorozní přípravek pro konzervaci podvozků vozidel

Charakteristika:
DINITROL 4942 je tixotropní antikorozní přípravek na bázi vosku s vysokou viskozitou a s výborným tvořením filmu. Po vytěkání rozpoušštědla zanechává hnědý, voskový, pevný, ale dostatečnì pružžný ochranný film odpuzující vodu, odolávající solím a jiným látkám způsobujícím korozi. Má vynikající antikorozní vlastnosti a dlouhodobý účinek. Ochranný film chrání konstrukci po obvyklou dobu i proti ošštěrkování a má i odhlučňovací účinek. Nástřik má perfektní přilnavost na lakované i nelakované kovy, plasty a původní ochranné vrstvy. Konečný film není určen k přelakování. Film je také odolný proti horku a uchovává svou adhesi ke kovu při vššech b쾞ných opravách laku v lakovací peci.

Oblast použžití:
DINITROL 4942 je v prvé řadě vhodný jako antikorozní ochrana podvozků vozidel, ale i jako dlouhodobá ochrana strojních částí, náhradních dílů, strojů atd. Použžívá se také jako antikorozní ochrana venkovních žželezných a ocelových konstrukcí a ve velmi t쾞kých korozních podmínkách. Jako ochrana při dopravě a při skladování je DINITROL 4942 vhodný při dlouhotrvající a vysoce náročné dopravě a při skladovaní za nejtěžšžších podmínek. Na korozí napadených plochách je možžno uplatnit tzv. dvouvrstvé oššetření, tedy ošetřit zkorodovaná místa po hrubém mechanickém očišštění nejprve vzlínavým přípravkem (Dinitrol 3431, 3654-1, 4010, ML atd.) a následně pevným, ale dostatečně pružžným filmem DINITROL 4942.

Aplikace:
DINITROL 4942 se nanṚí stříkáním vysokotlakým zařízením AIRLESS ze sudových balení. Tato aplikace dává nejlepšší výsledky, minimální ztráty a nejlepšší pracovní prostředí. Při použžití litrových balení kvalitní rozprach zajistí například i pistole Dinitrol DCS. Je možžno použžít i UBS pistoli. Přípravek je možžno použžít rovn쾞 k natírání.
V prvovýrobě je možžno přípravek aplikovat i na mastné povrchy. V servisu je třeba podvozek vozidla omýt tlakovou vodou a nechat oschnout, dále jej zbavit nánosů z provozu a očistit hrubé nedržžící laky a zkorodovaná místa, kde bude provedeno dvouvrstvé ošetření.

TECHNICKÁ DATA:
Barva: hnědá
Typ filmu: tvrdý, voskový
Hustota při 23°C: 1040 kg/m3 DAM 4:1
Viskozita při 23°C: 800 mPas DAM 5:8
Obsah pevných částic: 62 váh. % DAM 2:4
Doporučená tloušška filmu: 300-500 um
Bod vzplanutí: 41°C DAM 7:4
Doba schnutí: 6-12 hod.
Adheze za nízké teploty: -20°C SAE J400
Odstranitelnost: technický benzín, petrolej, nafta, alkal. čističe
Odolnost proti horku: >130°C SS 186035
Test solnou komorou: 1500 h při 300mm DAM 39:1
Spotřeba / m2: 1031 ml při 500 µm
 
Dále v nabídce mám i brzdy Aq,Ferodo,TRW,ATE ,autokosmetiku,tlumiče,uložení,dorazy,stabilizační tyčky,čepy,silentbloky,zámky,světla,blinkry,kryty pod motor,výfuky,ložiska,oleje Paramo,Delphi a Castrol,čidla,spínače,vzpěry,ofuky,vany do kufru,hadičky,chladiče,zrcátka,zámky,táhla,pružiny tlumičů,atd. Více info na PetaNeta@seznam.cz nebo tel. 724576808.

   

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542624559 jako závadnou?
Titulek nabídky: Ochrana podvozku - Vosk DINITROL 1L do pistole