Archiv obsahuje nabídek

Ochranná fólie - Samsung I8190 Galaxy S III mini

Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 0x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542697480  |  Nahlásit závadný obsah

mobilni.prodejce

Ochranná fólie – display protector pro telefon Samsung I8190 Galaxy S III mini, 99% průhlednost, vysoká odolnost proti poškrábání, dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace.
Výjímečně kvalitní fólie pro ochranu displeje mobilního telefonu Samsung I8190 Galaxy S III mini nebo jiného mobilního přístroje. Možné použít i pro jiné modely telefonu (dle velikosti displeje).
Každá fólie je určená přesně pro daný model mobilního zařízení. Není tak nutné fólii upravovat.
Fólie obsahuje všechny potřebné otvory (pro mikrofon, čidla a pod) a je tvarována přesně na míru daného zařízení.
Ke každé zakoupené fólii obdržíte zcela ZDARMA čistící hadřík (vhodný pro očištění displeje před samotnou aplikací fólie) a návo v českém jazyce (včetně obrázkového návodu) pro samotnou aplikaci ochranné fólie.

 • vysoká odolnost proti poškrábání
 • snadná manipulace – „už žádné bublinky“
 • 99% průhlednost
 • omyvatelnost
 • prachotěsnost
 • Displej zařízení očistíme přiloženým hadříkem tak, aby na displeji nezůstala žádná nečistota. Na jedné straně odstraníme spodní krycí fólii, která samotnou fólii chrání zespoda. Fólii jemně umístíme touto hranou na displej tak, aby nikde neprečnívala nebo nezanechávala mezery. Jednoduše ji necháme přilnout k displeji, zatímco zvolna odsraňujeme spodní fólii. Pokud se vytvoří nějaké vzduchové bubliny, vytlačíme je k nejbližšímu okraji. Na závěr odstraníme vrchní krycí fólii. V případě nepovedeného pokusu je možné fólii lehce sundat a zkusit to znovu.

  Cena a rušení příhozu
  Cena je vždy uvedena v aukci a svým příhozem souhlasíte s podmínkami aukce a zavazujete se v případě výhry za předmět zaplatit. Příhozy dodatečně neruším. V případě dotazu mě neváhejte kontaktovat.

  Doprava
  Cena za dopravu a balné je vždy uvedena u dané aukce. Zasílám pouze po předchozím zaplacení a pokud nebude domluveno dopředu jinak, vždy na Vaši adresu uvedenou v profilu aukce. Na dobírku zboží nezasílám. Doporučené zásilky jsou vždy pojištěné a ručím za jejich dodání. V případě výběru obyčejnéího psaní neruším za případnou ztrátu během přepravy (obyčejné zásilky nelze pojistit). V ceně poštovného je zahrnuto i balné (karton, bublinková obálka a pod.). Pokud vyhrajete více předmětů, je vždy brána cena nejvyššího poštovného a v případě překročení hmotnosti nebo rozměru zásilky díky dalším predmětm, je vše promítnuto do ceny poštovného dle tarifu České pošty.

  Hodnocení a komunikace
  Hodnocení uděluji ihned po připsání peněz na účet. Od Vás očekávám udělení komentáře dle spokojenosti po obdržení zboží. Preferuji komunikaci pomocí e-mailu. Snažím se reagovat co nejdříve ke spokojenosti kupujících.

  Copyright©2010 mobilni_prodejce All rights reserved

  Kontaktujte mě Všechny mé aukce Přidat mezi oblíbené

  Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542697480 jako závadnou?
  Titulek nabídky: Ochranná fólie - Samsung I8190 Galaxy S III mini