Archiv obsahuje nabídek

OHROMNÉ PLÁTNO - ZIMNÍ KRAJINA J. ROHLÍK LUXUS RÁM

Cena

6 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543772304  |  Nahlásit závadný obsah

PRODÁM PŘEKRÁSNÝ, OHROMNÝ OBRAZ - ZIMNÍ KRAJINA. AUTOREM JE MALÍŘ J. ROHLÍK. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO. OD TOHOTO AUTORA MÁM VYSTAVENY JIŽ JEN 4 OBRAZY, OSTATNÍ JSOU JIŽ PRODANÉ, VŠECHNY JSOU OHROMNÉ, JSOU VE STEJNÝCH RÁMECH NA PLÁTNECH A MAJÍ PODOBNÁ TÉMATA.

OBRAZ MÁ ÚŽASNÉ ZPRACOVÁNÍ, VOLBA BAREV JE DOKONALÁ. ZKRÁTKA SE JEDNÁ NA PRVNÍ POHLED O VELMI KVALITNÍ DÍLO.


 

ROZMĚRY RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 90 CM X 66 CM, RÁM JE BOHATĚ ZDOBENÝ, MÁ DROBNÉ OTLUKY. RÁM V TÉTO VELIKOSTI JE VELMI DRAHÁ ZÁLEŽITOST , SAMOTNÁ MALBA JE TAKÉ VELMI KVALITNÍ. OLEJ NA PLÁTNĚ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1975. OBRAZ BUDE JEDNOZNAČNĚ VÝRAZNOU DOMINANTOU POKOJE V KTERÉM BUDE UMÍSTĚN, JE VELMI UKLIDŇUJÍCÍ A ÚŽASNĚ DEKORATIVNÍ.


 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...

 

 Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543772304 jako závadnou?
Titulek nabídky: OHROMNÉ PLÁTNO - ZIMNÍ KRAJINA J. ROHLÍK LUXUS RÁM