Archiv obsahuje nabídek

Okurka Salátovka - pro pole i folníky LINDA F1 MIX

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542647812  |  Nahlásit závadný obsah

LINDA F1 MIX

 

Vyrobce ING.B.Holman

 

Balení cca 50ks

 

 

Nejrozšířenější odrůda polních salátovek v České republice. Odrůda výrazně samičího typu, značně odolná k většině významných chorob okurek, včetně plísně okurkové. Plod je kratší, stejnoměrně tmavozelený, bez krčku. Velmi dobře se jí daří i v chladnějších pěstitelských oblastech, a to jak v poli, tak ve folnících a sklenících (na vedení -  provázky, sítě apod.). Ve sklenících vyžaduje opylení včelami a tedy dostatek větrání.

 

 

Pestování:

Okurka je teplomilná rostlina, která má ráda slunné stanoviště a záhřevnou hlinitou humózní vlhkou půdu bohatou na živiny. V případě sucha zavlažujeme raději větší dávky vody méně často.

Vyséváme na záhon cca 2 cm pod povrch od poloviny dubna do 10. května po 2 -4 semenech do vzdálenosti 50 až 80 cm v řádku. Meziřádková vzdálenost  80cm. V případě časných výsevů na pole je možné použití netkané textilie, kterými mohou být okurky přikryté až do doby začátku kvetení.

Rostliny lze předpěstovat. Na předpěstování sadby počítejme 3 - 4 týdny před požadovaným termínem výsadby. Ve skleníku udržujeme stálou teplotu vzduchu a zajišťujeme větrání. Výsadbu na záhon provádíme v polovině května.

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542647812 jako závadnou?
Titulek nabídky: Okurka Salátovka - pro pole i folníky LINDA F1 MIX