Archiv obsahuje nabídek

PANASONIC SC-ALL5CDEGK + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA!!!

Cena

6 299,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543620381  |  Nahlásit závadný obsah

onlinechat
kontakt

onlinechat


banner-1
banner-2
banner-3
banner-4


PANASONIC SC-ALL5CDEGK


Unikátní bezdrátový reproduktor s CD mechanikou pro rozšiřitelný systém ALL, kterým snadno ozvučíte více místností ve svém bytě.PANASONIC SC-ALL5CDEGK

Chcete poslouchat CD v patře, ale CD systém a vaše oblíbená sbírka jsou dole v obývacím pokoji? Pak potřebujete ALL5CD. Tento špičkový nový produkt vám umožňuje streamovat CD živě do všech ostatních reproduktorů řady ALL kdekoli doma, takže je již nemusíte nejprve kopírovat do počítače nebo na síťový pevný disk. A jako zařízení řady ALL dokáže také přehrát hudbu téměř z celé dnešní nabídky zdrojů.

Co je řada ALL od společnosti Panasonic?
Řada ALL Series je skupina audio zařízení, která můžete používat bezdrátově pro pohodlné přehrávání ve více místnostech z téměř jakéhokoli hudebního zdroje, od mobilních telefonů přes počítače po CD.

Jakýkoliv zdroj, kdykoliv a kdekoliv
Produkty řady ALL jsou dostatečně flexibilní, takže zvládnou přehrát jakýkoli hudební zdroj, který máte rádi. Poslouchat můžete stanice internetového rádia, digitální sbírky hudby v počítači, CD, AUX i TV a filmové soundtracky. Aplikace Panasonic Music Streaming vám umožňuje si vychutnat i originální funkce a rozhraní hlavních předplacených hudebních služeb, například Qualcomm AllPlay Radio Powered by TUNEIN, Spotify, AUPEO! a napster.

Kvalita zvuku
Díky sérii inovací je kvalita zvuku ALL5CD stejně úžasná jako jeho super tenký design.Reproduktory – duální pasivní chladiče například přinášejí bohaté basy, zatímco jedinečná technologie digitálního zesilovače Panasonic zajistí, že výšky budou čisté a jasné.40W ALL5CD dokáže také přehrávat vysoce kvalitní soubory FLAC, zatímco technologie Bluetooth Re-Master slouží k zajištění maximální kvality všech streamů přes Bluetooth.

Provedení
Výjimečně tenký vzpřímený design této sítově propojené sestavy CD Hi-Fi znamená, že ji můžete umístit do atraktivní polohy opřenou na polici nebo pověsit na zeď.Kombinace černých reproduktorů a kovově stříbrného oddílu pro CD vytváří výrazný atraktivní kontrast. Tlačítka systému jsou umístěna na okraji, aby byl zachován minimalistický vzhled.

Nastavení systému ALL je velmi jednoduché
Pro nastavení systému reproduktorů ALL pro více místností je třeba jen Wi-Fi router a aplikace Panasonic Music Streaming. Stačí zapnout nový reproduktor ALL, vyhledat jej v aplikaci Music Streaming, pojmenovat jej (například kuchyň nebo ložnice) a je to – můžete začít streamovat hudbu. Aplikaci můžete také použít ke snadnému spárování nebo seskupení reproduktorů a vytvoření ideálního zvuku pro váš domov*.Video a audio výstupy nemusí být synchronizovány.

Myslete chytře
Chcete zvýšit kvalitu zvuku všech skladeb uložených ve vašich chytrých zařízeních? Pak nastavte propojení s nejbližším reproduktorem ALL prostřednictvím Bluetooth, abyste hudbu mohli streamovat přímo do něj. Reproduktory ALL dokážou dokonce přehrát zvuk z hudebních videí, která sledujete na tabletu. Reproduktory ALL jsou propojeny prostřednictvím sítě, takže zvuk můžete předat z nejbližšího reproduktoru ALL do dalších reproduktorů ALL v ostatních místnostech.

Osvoboďte svá CD
Díky inovativnímu designu je reproduktor ALL5CD skvělým přehrávačem pro vaši oblíbenou sbírku CD. To je ale jen začátek. CD můžete streamovat do všech reproduktorů ALL, co doma máte. CD můžete například přehrát na reproduktoru ALL5CD v obývacím pokoji, kde máte CD uložená, a streamovat hudbu živě do reproduktoru ALL v ložnici nebo v kuchyni, nebo na obou místech! K přehrávání CD již nepotřebujete počítač.

Podporované disky a formáty
Disky: CD, CD-R/-RW
Formáty: MP3, AAC, WAV, FLAC, ALAC

Funkce, vlastnosti a další informace
Celkový výkon: 40 W
Počet kanálů: 2
Tuner: FM/paměť pro 30 stanic, DAB+/paměť pro 20 stanic
Zvuk pro více místností s funkcí Qualcomm® AllPlay™
DLNA
XBS Master
Bluetooth® s technologií Re-master
Alarm
Čas

Audio vstupy a výstupy
USB
WiFi
Bluetooth
NFC
Ethernet
AUX vstup

Rozměry
š x v x h: 533 × 203 × 97,5 mm

Hmotnost
2,7 kgChcete vědět něco o nás a naší široké nabídce produktů??? - klikněte ZDE o MNĚ!!!

Ke všemu zboží dostanete daňový doklad, který slouží zároveň i jako záruční list - důležité info na stránce o mně !

DŮLEŽITÁ INFORMACE: TENTO PRODUKT LZE U NÁS KOUPIT NA SPLÁTKY !!!onlinechat
Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543620381 jako závadnou?
Titulek nabídky: PANASONIC SC-ALL5CDEGK + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA!!!