Archiv obsahuje nabídek

PC DRIVER SAN FRANCISCO CZ titulky Nová

Cena

398,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 26.IV.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 0x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542611798  |  Nahlásit závadný obsah

Zločinec Charles Jericho je na svobodě a San Francisco tak musí čelit velké hrozbě. Pouze jeden člověk se mu může postavit. Pouze ten, který projezdil ulice stovek měst a strávil celý svůj život zavíráním zločinců. Při střetu s Jerichem není cesty zpět a on to ví. Ví, že to může také být jeho poslední jízda. Jmenuje se John Tanner. A je to řidič – DRIVER.

Hru DRIVER San Francisco vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections. Jde o návrat zavedené akční automobilové série, již se na celém světě prodalo 14 milionů kopií. Budeme se moci zhostí role Johna Tannera, ostříleného detektiva, který se zabývá potíráním zločinu ve městě nad zátokou. Díky průlomové herní funkci se mohou hráči plynule přepínat mezi více než stovkou licencovaných vozů a neustále se tak vyskytovat uprostřed akce. Díky nadčasové atmosféře nabízí hra zážitek srovnatelný s nejlepšími klasickými filmovými automobilovými honičkami.

Pozoruhodná automobilová akce. Propluvání snem i skutečností. Automobilové závody i honičky. To je nový DRIV3R.

Co nás čeká?

 • Objevte filmový zážitek z hraní série Driver: měkké odpružení, dlouhé smyky, ostré zatáčky a rychlé honičky v hustém provozu, které patří mezi ty nejintenzivnější, jaké kdy byly převedeny do světa videoher.
 • Tanner se chce mstít. Jenže Jericho je ostřílený zločinec a má dlouhé prsty, kterými si zajišťuje ochranu na těch nejvyšších místech. Tahle jízda může být pro oba ta poslední. Bude? To záleží jen na vás.
 • Po těžké autonehodě Tanner zjišťuje, že má zvláštní schopnost přesednout si do jiného vozidla a zmocnit se jej. Můžete se přepínat do silnějších vozů, používat civilní auta k ničení nepřátel a dokonce se také zmocňovat automobilů vašich soupeřů. Myslíte si, že jde o šlápnutí vedle z pohledu reálnosti? Věřte, že to má velice logické odůvodnění a do příběhu to sedne.
 • Projeďte se na více než 200km silniční sítě vedoucí kolem mostu Golden Gate a všemi ikonickými místy San Francisca. Přepínejte se z jednoho auta do druhého a ponořte se do životů lidí, z nichž každý má svůj unikátní pohled na život ve městě.
 • 9 odlišných, divokých a návykových online režimů, kde funkce přepínání umožňuje hráčům být na několika místech současně. Své přátele můžete sledovat, bourat do nich a předjíždět při hře na jediné obrazovce, i v režimech hry po internetu.

   …A navíc – Zaznamenejte své nejlepší kousky a honičky v režisérském režimu, který vám umožní vaši jízdu upravit a podělit se o ni s ostatními. Prověřte své řidičské schopnosti ve 20 složitých závodech a 80 "výzvách" rozprostřených po celém městě. Poslechněte si více než 60 písní od známých interpretů. Dodání cca 1-19p dnu od zaplacení   Aukro Widget
   PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

      
     


   (Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

   Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542611798 jako závadnou?
Titulek nabídky: PC DRIVER SAN FRANCISCO CZ titulky Nová