Archiv obsahuje nabídek

PC Frontlines: Fuel of War

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543360164  |  Nahlásit závadný obsah

Kompletní nabídka zboží

  Kontakt   Přidat k oblíbeným   Hodnocení   O nás  

 

TUTO HRU SI MŮŽETE ZAKOUPIT SPOLEČNĚ S DALŠÍMI 8 HRAMI V AKČNÍM PACKU OD THQ ZA POUHÝCH 999 Kč 

Nedaleká budoucnost: globální přírodní zdroje jsou na pokraji vyčerpání. Ekonomika a způsob života, jak je známe, se mění v nekontrolovatelný chaos. Supervelmoci bojují o nadvládu.
Děj F.O.W. je zasazen do fiktivní budoucnosti, kde zuří třetí světová válka. Lidstvo trpí celosvětovou energetickou krizí a všude vládne hlad a bída. Ze zoufalé společnosti povstaly dvě supervelmoci. Přidejte se do boje na frontách budoucnosti a přidejte se k Západní koalici nebo k Alianci rudé hvězdy! „Představte si poutavý soubojový systém z Call of Duty 2, obohacený nelineární hratelností, kde můžete kdykoli jít kamkoli na bojišti.“

Vlastnosti produktu:
 

  • Zbraně zítřka již dnes - Ve světě F.O.W. Spojené státy/EU a Rusko/Čína spojily vojenské síly a rozpočty a vyvinuly tak 60 bojových vozidel a zbraní nové generace, inspirovaných vojenskými designy blízké budoucnosti. To znamená dálkově ovládané roboty, střelné zbraně s kamerami či obranný systém nové generace, který můžete plně ovládat.
  • Pokročilá animace - Propracovaný bojový systém umožňuje získávat údaje z průzkumu terénu a se svými spolubojovníky si vyměňovat informace o pohybech nepřítele. Systém zaměřování nepřátel a společná jízda v jednom voze je jedním z mnoha příkladů toho, že F.O.W. se soustředí především na týmovou hru.
  • Úpravy - Systém úprav umožňuje vytvořit vlastního vojáka, který bude plně odpovídat vašemu hernímu stylu. Můžete si vybrat jak zbraně, tak i technickou specializaci (roli). Postupem hry se každá role mění a získává nové vybavení a schopnosti. Systém v sobě nese prvky RPG, ale přístupnost a rychlý spád FPS.
  • Bojový systém Frontline - Ve hře jednoho i více hráčů se přidáte k vojákům první linie. Čeká vás celá řada různých misí, kde musíte vlastními silami a strategií splnit zadané úkoly a postoupit dál. Díky tomuto systému budete stále ve středu akce a navíc můžete zažít radost z postupu, když váš oddíl dobude další kousek země.
  • Vyberte si cestu k vítězství - Na frontě můžete využívat sandboxů, ničitelných elementů a různých válečných zbraní, s jejichž pomocí lze vytvářet vlastní cesty a strategie. Namísto opětovného nahrávání herních sekvencí můžete vyzkoušet jiný způsob řešení, což umožňuje hrát jednotlivé mise několikrát, aniž byste upadli do stereotypu.


 
Specifikace
Lokalizace Angličtina
Žánr Akční
PEGI 16
Platforma PC

 

 

 

PLATBA

 

Dobírka - PPL

Platba předam PayU

   

 

DOPRAVA

 

Kurýrní služba PPL - Na Dobírku

Kurýrní služba PPL - při platbě předem

   

 

KONTAKT

  vasehry@nejlepe.cz
   

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543360164 jako závadnou?
Titulek nabídky: PC Frontlines: Fuel of War