Archiv obsahuje nabídek

PC Max Payne 3 Nová

Cena

326,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543173127  |  Nahlásit závadný obsah

Začínáme novou kapitolu života Maxe Payna. Připravte se na zcela nově zasazený příběh. Dvanáct let po událostech ze dvojky se protagonista Max ocitá v Sao Paulu v Brazilii. Práce je tu hodně, ale riziko je velmi vysoké. Dohánějí ho vlastní myšlenky. Vražda a zrada sledují každý jeho krok, a tak se Max znovu ocitá sám uprostřed nelítostného města, jen se svými zbraněmi a instinkty. Zoufale hledá pravdu a cestu z toho všeho ven.

Max bude čelit pouliční organizaci, jinak známé také jako Primeiro Comanda de Capital, která vede tvrdé obchody s drogami nebo několikaletým unášením dětí a mládeže. Zločinci jsou tady běžnou součástí dne, stejně jako zkorumpovaní poldové. Rockstar Vancouver nasadila do hry RAGE engine, který pohání NaturalMotion Euphoria technologie, která byla velice úspěšná ve čtvrtém pokračování Gran Theft Auto. Chod hry nebude už jen typu kryj se, střílej a přesuň se, protože Rockstar chce vyvinout hru na vyšší úrovni než předchozí díly. Tvůrci se budou snažit zachovat prvky bullet-time co nejlépe. Nový díl přinese také spoustu nových efektů i prvků klasické akce.

Dočkáme se tedy zdokonalení oblíbeného herního prvku bullet-time prvku. První změna se objevila už ve dvojce - nejen že se verze prvku posunula na 2.0, ale oproti původní verzi vymizelo zpomalení postavy při aktivaci této vychytávky.

Co nás čeká?

  • Solidní kampaň, ve které se bude střídat realita a vzpomínky Maxe Payna na doby minulé. (to poodhalí, jak se dostal do Brazilie). Budeme tedy současně zažívat Maxe, jako ostříleného detektiva a Maxe Payna, jako samotářského neurotika. Nemohou chybět ani filmové cut scény.
  • Max Payne 3 nabídne i hru po síti, na níž pracují hned čtyři studia pod Rockstar – Vancouver, Londýn, Nový Anglie a Toronto.
  • Třetího Maxe již nevyvíjí finská společnost Remedy Entertainment, ale interní studio Rockstar Vancouver.
  • James McCafferty, který propůjčuje hlas hlavnímu hrdinovi, bude dabovat i tento díl.
  • "Jak se Red Dead Redemption odlišuje od GTA IV, tak se Max Payne 3 bude odlišovat od Red Dead Rendeption", tvrdí vývojáři z Rockstar Studio o grafickém zpracování.
Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543173127 jako závadnou?
Titulek nabídky: PC Max Payne 3 Nová