Archiv obsahuje nabídek

PEC 9 kamna koza 38 kg šamotové 170m2 CERTIFIKÁT

Cena

1 399,00 Kč (PRODÁNO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 59x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543783916  |  Nahlásit závadný obsah

 

Vítejte na naší aukci!

 

Popis produktu:

 

PEC 9 kamna koza 38 kg šamotové 170m2 CERTIFIKÁT

 

CIHLY - 9 !!!

 

piec-koza-9cegiel

 

 

 

Popis aukce

Aukce je velmi dobrý a úsporný způsob vytápění pece jednotky kozy. To je nejlevnějším zdrojem tepla na trhu. Pece pomocí velmi jednoduchou strukturou je velmi jednoduchá instalace, provoz a údržba.Největší výhodou nabízeného výrobku je jeho cena, jakož i jednoduchost provedení a vysoké účinnosti. Kus typu šamotové kozího jsou všežravé. Pomocí mřížky železa jsou mnohem odolnější ve srovnání s pecí ocelových roštů.

 


V našem kamen může spálit všechny máme zbytečné a to, co může být přeměněn na teplo. Velmi efektivní a ekonomické zároveň jen 10 až 20 minut ve vytápěné místnosti je velmi teplý. Vhodné pro vytápění stavby, chaty, garáže, dílny a jiná zařízení.

 


Bezpečnost !!!

Upozornění! Každá pec musí mít certifikát, který potvrdí bezpečnost výrobku. Naše pece jsou certifikovány, což potvrzuje, že pece splňují požadavky, pokud jde o: bezpečný provoz, tepelnou účinností a emisemi CO ve třídě 1 a použít pro vytápění. Pamatujte si! Nevystavujte se na neschválených produktů!

 

Fotogalerie:


piec koza

piec koza

 

 

Sporák dveře vyrobeny z dvojité vrstvy pro zvýšenou bezpečnost proti příliš silný vystavit dveří (aby nedošlo k popálení). Dvakrát list zvyšuje bezpečnost kamen v místě, kde oheň působí přímo na ocelové části pece.


piec koza

 

Zadní stěna topeniště dále posílena - vertikální úhel. V horní části tlumiče pro řízení rychlosti hoření. Výstupní trubka z výfuku o průměru 12 cm s nastavitelným průtokem plynu (nastavitelná rychlost hoření). Nastavitelný tlumič je chráněn proti úplnému zastavení výfukových plynů ve spalovací komoře (chrání před otravou oxidem uhelnatým).
Takové řešení pouze na trhu.


 

 

Pec má vysokou kvalitu. Speciální boční podélné a příčné posílení, aby celá konstrukce pece je silnější a odolnější. Posílení vedlejší účinek zvýšení bezpečnosti pece a chrání před přímým kontaktem s boční stěnou pece a možnost popálení.


piec koza

 

Pěkně z rukojeti pro uzavření trouby kliku dveří k ochraně proti popálení při manipulaci s kamny.


piec koza

 

Pec je vybavena zadním výfukem o průměru 120 mm


 

 

Výfukový otvor vybaven (nastavení průtoku výfukových plynů) klapky.


piec koza

 


piec koza

 

Výstupní trubka z výfuku o průměru 17 cm s nastavitelným průtokem plynu (nastavitelná rychlost hoření). Nastavitelný tlumič je chráněn proti úplnému zastavení výfukových plynů ve spalovací komoře (chrání před otravou oxidem uhelnatým).Takové řešení pouze na trhu.


 

piec koza

 

Spalovací komora plně lemované s hustou 9 cihe vysoké kvality. Díky požáru žáruvzdorných cihel, které vyplývají z hořících, horké cihly, které odvádí teplo velmi dlouho venku (princip vytápění dlaždic). Cihly také chrání stěny topeniště z přímého ohně.


piec koza

 

Velký tlustý (asi 1 cm) litinový rošt s rozměry: šířka - 19,5 cm x hloubka - 22,5 cm / od polského slévárny železa (ne jako levná náhrada konkurence čínského), zaručuje dlouhou a bezpečné použití (vypálit rošt může způsobit požár) , Naše rošty mají velmi vysokou kvalitu.

 

rusztowanie
rusztowanie

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543783916 jako závadnou?
Titulek nabídky: PEC 9 kamna koza 38 kg šamotové 170m2 CERTIFIKÁT