Archiv obsahuje nabídek

PĚKNÝ HTC ONE DUAL SIM S POUZDREM V ZÁRUCE

Cena

3 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 27x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543470029  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

PĚKNÝ HTC ONE (M7) DUAL SIM S POUZDREM V ZÁRUCE


 

Telefon je ve stavu nového telefonu. Plně funkční. S nalepenou ochrannou fólií na displeji. Je české distribuce. Operační systém Android 5.02. Je v záruce od 10. 3. 2015 na Alza cz. Kompletní balení. Originální krabička s návody, prodejkou, nabíječkou a nerozbalenými sluchátky. S telefonem nabízím dvě pouzdra. 

 

Krásný displej. Elegantní a štíhlé hliníkové tělo vybavené extrémně jemným displejem s úhlopříčkou 4,7" a Full HD rozlišením. HTC One (M7) Silver Dual SIM vám nabídne 16 GB paměti pro vaše data a 2 GB operační paměti, díky které můžete mít spuštěno spoustu aplikací na pozadí. O jejich plynulý běh se stará čtyřjádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,7 GHz. HTC One používá duální mikrofony, které dokážou eliminovat okolní hluk a dynamicky zesílit hlas volajícího.

U průměrných smartphonů se kvalitou reproduktorů chlubit přátelům nemůžete, ale toto není obyčejný kousek. Ačkoliv je HTC ONE v nejširším místě tenký pouze 9,3 mm, je vybaven duálními stereo reproduktory, které jsou schopné reprodukovat čistý a plný zvuk. Funkce HTC BlinkFeed vám umožňuje stvořit si vlastní živou domovskou obrazovku. Sami si vyberte sociální sítě, zprávy a oblíbené zpravodajské kanály, ze kterých budete dostávat aktuální informace. Ty se budou živě streamovat na domovskou obrazovku vašeho telefonu.

 

Kovové tělo bez spár, pevné sklo Infinity eliminující odlesky, elegantní zúžené hrany. To jsou hlavní designové prvky, které zaručí úžasný vzhled, odolnost proti opotřebení a pohodlné používání.

 

Fotoaparát dokáže rychle pořizovat živé a realistické snímky v širokém spektru barev. Díky vyspělé technologii Ultra Pixel dokáže pořizovat kvalitní fotografie a videa i za špatných světelných podmínek

 

 

 

 


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543470029 jako závadnou?
Titulek nabídky: PĚKNÝ HTC ONE DUAL SIM S POUZDREM V ZÁRUCE