Archiv obsahuje nabídek

Peugeot New Vivacity 50 2T - barva šedá

Cena

44 900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543477092  |  Nahlásit závadný obsah

New Vivacity je příjemný společník při vyjížďkách po městě, který Vás spolehlivě dopraví k cíli. Je nevtíravě šarmantní a velice praktický. Kromě standardního úložného prostoru pod sedadlem Vás mile překvapí dalším úložným prostorem pod přední kapotou, kam se hravě vejde Vaše přilba či příruční zavazadlo. Díky rovné podlaze budete mít při jízdě dostatek pohodlí a bez větší námahy zvládnete i delší cestu. Teleskopické tlumiče a hydraulický tlumič nárazů se postarají o to, abyste si poradili s nerovnostmi městských komunikací. Přední kotoučová a zadní bubnová brzda Vám zajistí dokonalé bezpečí.

 

Objednejte si od nás nyní nový skútr a využijte dopravy po celé ČR zdarma. Na místě předání Vám skútr odborně vysvětlíme a vždy jako bonus od nás dostanete nějakou drobnost navíc ve formě motolékarničky, reflexní vesty a podložky pod SPZ. Pokud máte o skútr zájem a nemáte hotovost nevadí! Neváhejte nás kontaktovat na info@skutry.cz a vytvoříme Vám kalkulaci splátek na skútr od společnosti Cetelem nebo Essox.

Proč kupovat starší nebo nějakou levnou nekvalitní atrapu, když u nás pořídíte kvalitní značkový skútr za pár korun. Kompletní nabídku skútrů najdete u nás na webových stránkách www.skutry-levne.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543477092 jako závadnou?
Titulek nabídky: Peugeot New Vivacity 50 2T - barva šedá