Archiv obsahuje nabídek

PhD Nutrition Diet Whey 1000 g čokoláda - pomeranč

Cena

789,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542638337  |  Nahlásit závadný obsah

PhD Nutrition Diet Whey 1000 g čokoláda - pomeranč

Popis

K čemu je produkt vhodný?
Podporuje nárůst nové svalové hmoty a síly, zabraňuje úbytku svalové hmoty.

Diet Whey je speciální kombinací syrovátkového koncentrátu, mléčného koncentrátu a sójového izolátu. Kromě toho obsahuje kvalitní „superpomalé“ sacharidy, získávaných ze škrobů ječmene, s vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Díky tomu složení dodá vždy vašemu organismu kvalitní a rychle vstřebatelné bílkoviny, potřebné nejen pro nárůst svalové hmoty.

Užívání: DIET WHEY je vhodný v kterékoli fázi ročního cyklu pro příznivce všech sportů, kteří potřebují dodávat tělu ty nejkvalitnější živiny. Užívejte po probuzení, na svačinu a po ukončení tréninku).

DÁVKOVÁNÍ: 1 odměrku (25 prášku) rozpusťte v 200ml vody při hmotnosti do 80kg. Při hmotnosti nad 80kg užívejte dvě odměrky (50g) a rozpusťte v 300–400ml vody.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.

Složení: PhD Lean Body Slow Release Protein Blend (syrovátkový koncentrát (27 %), koncentrát mléčné bílkoviny, sójový izolát), kakaový prášek (jen příchuť belgická čokoláda, čokoláda/pomeranč), Enduragrain (škrob z ječmene s dlouhou délkou řetězce), moučka z lněných semínek, dietní vláknina (guma z akácie, guarová guma, xantanová guma), přírodně identické a umělé aroma, CLA moučka (obsahuje mléčnou bílkovinu, lecitin, vitamín E), acetyl-L-karnitin, přírodní barvivo: červená řepa (jen příchuť jahoda),extrakt ze zeleného čaje, chlorid sodný, sladidlo: sukralóza

Fotogalerie
Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542638337 jako závadnou?
Titulek nabídky: PhD Nutrition Diet Whey 1000 g čokoláda - pomeranč