Archiv obsahuje nabídek

PLANET MGB-SX Mini GBIC SX Modul

Cena

350,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544099252  |  Nahlásit závadný obsah

PLANET MGB SX Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát SFP Rychlost 1 Gbps Typ multi mode Vzdálenost max. 550 m Tx/Rx 850

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544099252 jako závadnou?
Titulek nabídky: PLANET MGB-SX Mini GBIC SX Modul