Archiv obsahuje nabídek

polepy samolepky One Industries 1

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543039845  |  Nahlásit závadný obsahNabízím polepy One Industries - varianta číslo 1, vyrobené z kvalitní vinylové fólie, odolné proti vodě a slunečnímu záření. Jednotlivé samolepky na archu jsou předem nařezané, stačí tedy vyloupnout a nalepit kam potřebujete.

Po nalepení na čistý povrch vydrží samolepky i mytí vapkou a zůstávají dlouhodobě barevně stálé. Pro zvýšení odolnosti se dají jednoduše přestříkat bezbarvým lakem. Rozměry jednoho archu jsou 26,5 cm / 17,5 cm, velikost odpovída zhruba stránce formátu A4.

Více barevných variant a kompletní nabídku mých polepů najdete zde!Polepy odesílám doporučeným dopisem následující pracovní den. Poštovné na dobírku je 85 Kč, při platbě předem 30 Kč. Doba dodání jsou většinou 2-3 pracovní dny, při platbě předem budou polepy odeslány až po připsání částky na bankovní účet. Je možný také osobní odběr v Přerově a okolí.Platbu je možné provést na dobírku při přebírání zásilky, přes službu PayU, bankovním převodem nebo v případě osobního odběru v hotovosti. Způsob platby se dá po vzájemné dohodě kdykoliv změnit.

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů mě prosím kontaktujte.
Copyright © 2016 lados350

Moje nabídka Komentáře Přidat do oblíbených O mně Kontakt

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543039845 jako závadnou?
Titulek nabídky: polepy samolepky One Industries 1