Archiv obsahuje nabídek

Polštář latexový NOBLE BLISS M *Latex-Like* BIO

Cena

811,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543409320  |  Nahlásit závadný obsah

  • Máte dotaz ?
  • Velice rádi na všechny Vaše dotazy odpovíme
  • Pondělí – Pátek 9:00 – 17.00
 
telefonní číslo
+420 558 339 252
 
 
email
aukro@zolavo.cz
 
 
provozní doba
Pondělí – Pátek 9-17
 
 
 
adresa

Zolavo s.r.o.
Konská 197
Třinec 73961

 
Objednávky odesíláme do 24h od momentu přijetí platby předem.

zboží zasíláme prostřednictvím

České Pošty

 

Možnosti platby:

CZK: 2112876559/2700

Před provedením objednávky, seznamte se z obchodními podmínkami v záložce O nás.

Odesláním objednávky souhlasíte z obchodními podmínkami.

 

 

Možnost vrácení zboží do 14 dnů!


 

 

Polštář latexový NOBLE BLISS M *Latex-Like* BIO

 

Rozměr M: 590x430x100 mm


Spokojený a uvolňující spánek si zajistíte polštářem NOBLE . Blahodárnou oporu hlavy a šíje dopřává každému odpočinku díky speciální pěně přizpůsobující se tělesnému teplu.

 

Tento kvalitní  polštář z paměťové pěny vyvinuli ortopedičtí specialisté, na základě nejčastějších potřeb klientů.

 

Tento polštář je vytvořen z prvotřídní paměťové pěny HIGHFOAM BIO™ která se dočasně přizpůsobí zátěži těla na základě jeho teploty. Důležitou funkci plní Memory Effect, jenž dočasně poskytuje přirozenou oporu hlavy v každé poloze během spánku.

 

 

Polštáře NOBLE se vytvarují dle Vašich individuálních potřeb, aby jemně fixovaly krční páteř a dopřály uvolnění svalům. Díky tomu předejdete sebemenší zátěži, bolestem zad, rušivému převalování a častému probouzení. V jakékoliv pozici se s polštářemi NOBLE probudíte dokonale odpočatí a plni energie. Jeho kvality jsou oceňovány i náročnější klientelou se specifickými spánkovými potřebami. 

 

 

 Složení polštáře Noble Bliss M

 

 

 

HIGHFOAM BIO™ – revoluční produkt vytvořen na bázi rostlinného původu, věnovaný přírodou. Tento vyjímečný materiál spojuje v sobě dokonale vlastnosti elastické poliuretanové pěny z léčivou sílou přírody. Díky innovativnímu složení HIGHFOAM BIO™ - je antialergenní, přátelský životnímu prostředí, který je ideální pro osoby, které si cení zdraví svých blízkých a své. Díky vysoké úrovní komfortu a také ortopedickým vlastnostem poliuretanové pěny HIGHFOAM BIO™ je ideálním materiálem pro léčbu a pravenci mnoha onemocnění.Používání materiálu HIGHFOAM BIO™ je počátkem nové éry vysoké kvality odpočinku.

 

Výhody polštáře Bliss:

 NEUVĚŘITELNĚ POHODLNÁ, ERGONOMICKÁ: přizpůsobena stavbě krční páteře, zajišťuje podepření a správnou polohu páteře při spánku. Zmírňuje bolest a nespavost. Zajišťuje vysoký komfort, který pomáhá lepšímu spánku.

  VÝPLŇ PĚNY HIGHFOAMBIO™

  PŘÍRODNÍ CIRKULACE VZDUCHU: Innovativní struktura materiálu HIGHFOAMBIO způsobuje dokonalé odvedení vlhosti a tím zaručuje komfortní spánek.

  IDEÁLNÍ PRO ALERGIKY: jedinečné složení pěna HIGHFOAMBIO™ zaručuje antibakteriální, antiplísňové vlastnosti, a taktéž působí proti roztočům.

  ORTOPEDICKÉ VLASTNOSTI: zaručuje správné rozložení páteře při spánku.

  VENTILACE: díky innovativní struktuře materiálu HIGHFOAMBIO, cirkulace vzduchu uvnitř polštáře je přírodní, zaručuje komfortní vlastnosti při odpočinku.

 Pratelný potah: zapínání zip, usnaďnuje udržení čistého polštáře.

  ODPORNÝ NA PROLEŽENÍ

  ZÁRUKA

 

Antialergenní potah
Vyroben s vzdušné, přijemné příze. Modal je vlákno vyrebené s celulozy pocházející s buku, nejmodernější varianta vizkózy. Je antialergenní. Velice příjemný na dotyk. Jeho vlastnost vtáhnutí vlhkosti udržuje potah optimálně suchý a umožňuje provzdušňování polštáře. Takovéto vlatnosti umoňují používání polštáře v průběhu celého roku. Vysoce odolný materiál, nanatahuje se při používání. Hladké vlákna s delikátní strukturou jsou měkké a pružné i po vyprání.

Ochranný obal : ,,roll-over,, působí proti rozprostření pěny, má antistatické vlastnosti,zvyšuje trvalost polštáře, působí taky proti protáčení povlaku na pěně. 

 

POTAH: TENCEL - Tencel je unikátní, stoprocentně přírodní tkanina, která je vyrobena z celulózových vláken eukalyptu. Tento materiál je určený speciálně k výrobě ložního prádla, polštářů a přikrývek. Tencel má skvělé antibakteriální vlastnosti. Díky svému složení i díky tomu, že dokáže vytvořit suché mikroklima na povrchu pokožky, zamezuje tvorbě bakterií, které způsobují zápach. Zajišťuje tak absolutní hygienu lůžka a pomáhá naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. 

 

Potah a výplň je nutné čistit zvlášť!

Praní: maksimální teplota 300C , ždímat při nízkých otáčkách. Nedoporučuje se používat bělící prostředky. Výplň čistit pouze vlhkým hadříkem.

Doplňující materiál, roll-over, působí proti, rozprotření, pěny, co zvyšuje trvalost polštáře, působí taky proti protáčení povlaku na pěně.


 

 
 

Pro koho je určen ortopedický polštář NOBLE?

 

Každému komu záleží na zdraví svých blízkých a svém – správná pozice při dlouhém spánku zaručuje optimální regeneraci našeho těla a mysli, je taktéž dokonalou prevencí onemocnění páteře.

Lidé oceňující komfort a pohodu – to jak spíme, čili zdravý a bezpečné spánek, má vliv na náš psychický stav a efektivitu následujícíc den.

Při koupí polštáře je lepší rozhodnout se pro polštář který působí uvolnění svalů ramen,krční páteře a hlavy.

Lidé s nemocemi krční páteře – terapeutické působení polštáře ocenilo již mnoho klientů s těmito problémy.


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543409320 jako závadnou?
Titulek nabídky: Polštář latexový NOBLE BLISS M *Latex-Like* BIO