Archiv obsahuje nabídek

Powerslide dámské inline brusle Phuzion v. 38 90mm

Cena

2 699,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544122252  |  Nahlásit závadný obsah

In line brusle Powerslide - popis: Dámské kolečkové brusle Powerslide Phuzion 4 pure v povedeném designu pro fitness bruslení a kondiční jízdu. X-tech skelet je vybaven technologií pro zvýšení komfortu a je doplněn lehkým hliníkovým podvozkem s 90 mm kolečky a ložisky Powerslide ABEC 9.

Model Powerslide Phuzion 4 pure pro ženy je součástí oblíbené řady Phuzion pro rekreační bruslení a díky velkým 90 mm kolečkům (tvrdost 82A) je vhodný i pro kondiční jízdu. Pohodlný a pevný skelet je vybaven technologií pro zvýšení komfortu a zlepšení přenosu síly. X-frame rám z aircraft hliníku je určen pro kolečka maximální velikosti 90mm a je přesně frézován technologií CNC.

Skelet bruslí řady Phuzion je doplněn nejnovější technologií stavby skeletu zvanou Trigonomic Fit, je důkladně promyšlen včetně odvětrávacího systému tvořeného ventilačními otvory s mřížkou v přední a spodní části boty. Vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka s perforací rovněž výborně dýchá a je velmi komfortní. Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy.

Součástí botičky je kromě klasického pěnového postrování také 3D latexová pěna v oblasti kotníků pro maximální pohodlí. Vnitřní výstelka je pak potažena jemným mikrovláknem s neoprenem. Z vnější strany je použita kvalitní syntetická kůže a prodyšné perforované vlákno Performance Fit. Vnitřní strana jazyka je rovněž 3D tvarovaná a přesně kopíruje tvar nohy.

Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

Stahovací kotníkové pásky Powerslide Stride Bar nabízí podporu držení od chodidla, přes nárt až po kotník. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení. Pevné držení nohy pomáhá všechnu vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát.

Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vychází z dlouholetých zkušeností firmy Powerslide. Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní části brusle. Základní utažení bruslí je zajištěno oblíbeným klasickým šněrováním s pevnými očky, poté se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí.

SPECIFIKACE:

skelet: X-tech

podvozek: X-frame 4x90mm; 10,8“ Aircraft Aluminium

kolečka: Powerslide Pure 90mm/82A

ložiska: Powerslide ABEC 9

brzda: HABS

Brusle jsou pouze jednou vyzkoušené při krátké jíždě, bohužel mi nesedí velikost, takže posílám dále. Stále jsou v záruce, dodám samozřejmě i s účtenkou a v originální krabici :)

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544122252 jako závadnou?
Titulek nabídky: Powerslide dámské inline brusle Phuzion v. 38 90mm