Archiv obsahuje nabídek

Praktický průvodce českými účet. výkazy angličtina

Cena

199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543551265  |  Nahlásit závadný obsah

České účetní výkazy v angličtině

Odborná publikace pro účetní, ekonomy...

 

Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do angličtiny

Publikace je psána v českém jazyce, s překladem do jazyka anglického.

Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd.).

Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s anglickými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v anglickém a českém jazyce.

Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť anglická terminologie je vesměs ustálená. 

Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy.Naleznete zde vzory těchto výkazů a dokumentů - v češtině i angličtině:

Rozvaha (plný rozsah)
Výkaz zisku a ztráty (plný rozsah)
Příloha k účetní závěrce (plný rozsah)

Cash flow

 Přehled o změnách vlastního kapitálu, Zpráva o vztazích mezi propojenými osobami, Výroční zpráva, Zápis z řádné valné hromady, Účtová osnova , Životopis + průvodní dopis, Základy obchodní korespondence, Běžné otázky, které se vyskytují v pracovním pohovoru, Faktura, Telefonní rozhovor, Typy účetních, Obchodní korporace a související terminologie, Základní výrazy obchodních dokumentů, Platební podmínky, Dodací podmínky INCOTERMS, Nabídka, poptávka, Objednávka, Reklamace, Stavebnicová angličtina s vybranými modelovými spojeními

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543551265 jako závadnou?
Titulek nabídky: Praktický průvodce českými účet. výkazy angličtina